Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktura

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Faktura

Jest możliwość uzyskania kopii faktury za sierpień 2016r? Zapłacona była za fakturę za 1 miesiąc z góry i znowu otrzymałam?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Faktura

Został Ci przydzielony okres rozliczeniowy od 24 do 23 dnia kolejnego miesiąca. Aktywacja nastąpiła 8.08 więc masz wyrównanie proporcjonalnie za liczbę dni względem wyjściowej opłaty miesięcznej. Rabaty są naliczone raz na fakturę. Wszystko jest ok.
Faktura dotyczy oplat za 2016. Minął już okres 12 miesięcy na składanie reklamacji do niej. Nawet jak coś jest nie tak, reklamacja pozostanie bez rozpatrzenia.

Ps. Ukryj dane.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Faktura

Po zalogowaniu na www.orange.pl możesz ją zapewne jeszcze pobrać. Skąd wiesz, że akurat ona nie jest zapłacona? To dość dawno temu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Faktura

Chodzi o to że ona została zapłacona i nadplata a teraz znowu mam płacić chore... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Faktura

Faktura jest wystawiana nawet jak jest nadpłata. Sprawdź na fakturze kwotę do zapłaty - jeśli nadpłata pokryła kwotę faktury powinno być zero zł i nic nie trzeba płacić. A jak coś się nie zgadza, to na forum tego nie sprawdzimy. Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Faktura

Ni pani twierdzi że dopiero jak się skończy umowa wtedy będzie zwrot a teraz mam zapłacić 

A pytanie o umowę ze stycznia 16r skończyła się już,nie było tam info o.racie za sprzęt a mimo tego jeszcze place ta ratę? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3203
  • 7429
  • 135

Faktura


@Baasiaanapisał(-a)

A pytanie o umowę ze stycznia 16r skończyła się już,nie było tam info o.racie za sprzęt a mimo tego jeszcze place ta ratę? 


Podaj dokładnie taryfę i co brałaś na umowę ??

 


@Baasiaanapisał(-a)

Ni pani twierdzi że dopiero jak się skończy umowa wtedy będzie zwrot a teraz mam zapłacić 


Nie ma takiej możliwości, konsultantka wprowadza w błąd. Nadpłata rozliczana jest z kolejną Fakturą. 

 

NADPŁATA punkt nr 5 - INFORMACJA


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Faktura

To zależy czy była nadpłata a nie np.wplata kaucji/depozytu.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Faktura

Smart plan lte, i nigdzie w umowie nie ma o ratach 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Faktura

Nie sprawdzimy tego na forum od zaplecza. Zostaje BOK - wypytaj się tam. Jak się nie zgadza, złóż reklamację.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Faktura

Proszę bardzo tylko to co wyrównanie to ponad 30zł.tez musiałam zapłacić 


faktura.png