Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fałszywa umowa


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 5
  • 0

Fałszywa umowa

Jak to jest ze nigdy nie podpisywałam umowy z firmą Orange moj zekomy dług jest już wielki prokuratura ułożyła sprawę ponieważ sprawca nie wykryty grafolog sądowy potwierdził że to nie mój podpis na umowie a komornik nadal mnie ściga dodam żeby było śmieszniej umowa była podpisana jakieś 400 km odemnie No ale Orange mimo dowodów ze to nie ja  twierdzi ze to jednak ja. Więc moje pytanie czy firma Orande jest ponad prawem i nie respektuje tego co organy ścigania stwierdzają?

________________
* Przeniesione z działu O społeczności – moderator Kinga

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Fałszywa umowa

@zabcia09  nie, nie jest ponad prawem...

Napisz skargę na adres korespondencji w Skierniewicach załączając orzeczenie sądowe i zażądaj wycofania sprawy od komornika. Pisz konkretnie I  rzeczowo. Możesz zaadresować pismo do Zarządu. Im lepiej oprzesz sprawę, tym większe szanse szybkiego zalatwienia 

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34,
96-100 Skierniewice
 
 

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Fałszywa umowa

Do tego, co napisał agat13 dodam: zainwestuj 200 zł i niech to pismo napisze Ci prawnik - i niech od razu (prawnicy wiedzą, jak to robić) zapisze tam, jakie kroki prawne z jakich paragrafów zostaną podjęte, jeśli Orange się nie ogarnie.

Anonim

Nie dotyczy

Fałszywa umowa

Dobrze koledzy prawią. Uderz do prawnika jak nie idzie się z nimi bez tego dogadać. Nie ma co jednak co adresować do zarządu bo oni i tak nie zajmują się takimi sprawami. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Fałszywa umowa


@zabcia09napisał(-a)

Jak to jest ze nigdy nie podpisywałam umowy z firmą Orange moj zekomy dług jest już wielki prokuratura ułożyła sprawę ponieważ sprawca nie wykryty grafolog sądowy potwierdził że to nie mój podpis na umowie a komornik nadal mnie ściga dodam żeby było śmieszniej umowa była podpisana jakieś 400 km odemnie No ale Orange mimo dowodów ze to nie ja  twierdzi ze to jednak ja. Więc moje pytanie czy firma Orande jest ponad prawem i nie respektuje tego co organy ścigania stwierdzają?

________________
* Przeniesione z działu O społeczności – moderator Kinga


Coś chyba jednak ściemniasz. Komornik może działać tylko na podstawie decyzji sądu. Gdyby, jak piszesz, sąd zgodził się z Twoim stanowiskiem, to by nie wydał tytułu wykonawczego umożliwiającego egzekucję. Skoro komornik prowadzi egzekucję to ma tytuł, czyli jednak sąd nie uznał Twoich racji. Trzeba było zatrudnić lepszego adwokata.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Fałszywa umowa

Pewnie nie chodziło o komornika sensu stricte, tylko o firmę windykacyjną…


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Fałszywa umowa

@Janhalb 

W tym sęk, OP nie wyraża się sensu stricto klarownie. Ergo ściemnia, albo przynajmniej takie można odnieść wrażenie. Zatem, zgodnie z Twoją sugestią, potrzebuje pomocy prawnej a nie naszej.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Fałszywa umowa

1. Jasne, "sensu stricto", przepraszam 🙂

 

2. …ale co do meritum 😉 - chyba przesadzasz. To, że ktoś wyraża się mało klarownie, nie musi od razu oznaczać, że "ściemnia". Może po prostu nie jest mistrzem słowa pisanego (nie każdy jest…) albo pisze w dużych emocjach. Problem wydaje mi się dość konkretny - i jasne, że nikt na forum tego problemu nie rozwiąże, ale jakieś sensowne rady można tu usłyszeć…

Anonim

Nie dotyczy

Fałszywa umowa

@zabcia09  takie  przypadki porusza się na forum prawników, zgadnę że sprawą zajmuje się firma windyfikacyjna, pisanie listów, czy wydzwanianie do Orange, teraz już nic nie da, jak chcesz zamknąć sprawę, to trzeba prawnika wynająć, tu niestety konkretnie ci nie doradzimy, to forum użytkowników usług Orange 😎