Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Druga usługa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Druga usługa

Witam. 
Mam już jeden abonament w orange i chciałbym podpisać umowę na kolejną usługę. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy jako posiadacz umowy z orange muszę przedstawić jakiś inny dokument poza dowodem osobistym przy zawieraniu kolejnej ? czy są jakieś warunki, które dyskwalifikują mnie przy podpisywaniu kolejnej umowy? 

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Druga usługa

Myślę że jesli nie masz zaległości w płaceniu faktur to.......podpiszesz kolejną umowę bez problemu oraz bez przedstawiania dodatkowych dokumentów.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Druga usługa

zasadniczo taka odpowiedz mi wystarcza. Z drugiej strony chciałbym mieć pewność. 

Anonim

Nie dotyczy

Druga usługa

Moja mama jako wieloletni klient Orange w tamtym i tym roku podpisała kolejne umowy w Orange, wymagany był tylko od niej dowód. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Druga usługa

@Xardel  przecież możesz nawet zawrzeć umowę na odległość ... czyli telefonicznie albo wybierając ofertę przez stronę www, wówczas kurier który dostarczy Ci umowę wylegitymuje Cię - sprawdzi dane z dowodu, uzupełni wymagane informacje, Ty podpiszesz dostarczoną umowę - kurier ją zabierze i w ten sposób zawrzesz umowę o drugą (kolejną) usługę...