Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowy pakiet 1GB.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dodatkowy pakiet 1GB.

@Tob ja bym jeszcze wstrzymał się z korzystania z apki NMO 5.0 beta. Według mnie nie są jeszcze wszystkie informacje i usługi udostępnione w tej apce. Bardziej wiarygodne informacje masz w wersji 4.14 i ja osobiście z tej wersji MO korzystam. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.

Dziś appka w ogóle przestała działać. Ta beta. Ładuje się i wszędzie smutne buźki. A miałem składać reklamacje na nie dzialajace zamawianie smsem dodatk pakietu danych 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Tob ja bym jeszcze wstrzymał się z korzystania z apki NMO 5.0 beta. Według mnie nie są jeszcze wszystkie informacje i usługi udostępnione w tej apce. Bardziej wiarygodne informacje masz w wersji 4.14 i ja osobiście z tej wersji MO korzystam. 


Od godziny 12 zaczęła dzialac

podoba mi się ona bardziej choć wiadomo że nie ma jeszcze wielu funkcji jak poruszony w tym temacie - dodatk pakiet danych 

 

oraz ta nowa jak i poprzednia - nadal nie aktualizują wydatków poza abonament albo opłacenia faktur np w cyklu co godzina czy nawet co 8h a raz na dobę (?)

 

a ws nie działania zamawiania smsem dodatk pakietu danych zgłoszonego przeze mnie jeszcze w sierpniu 2019 zlozylem reklamcje 

 

napisał(-a)
@Piotrekk85napisał(-a)
W weekend trwały prace modernizacyjne. Poza tym okresem też był problem?

 

coś mnie trafia bo od soboty to trzeci raz kiedy muszę dodatkowy pakiet danych włączyć (mam 7gb w abonamencie) i to niezwykle dziwne bo poprzednie miesiące poza sierpniem nie przekraczałem go. Rekordowo szybko spada mi, a nie oglądam video ani nie słuchałem muzy od wczorajszego doładowania 1gb i mam już 150mb. (Aplikacje w tle wyłączone, usługi lokalizacji tez ograniczone). A polowe tego czasu od doładowania wczoraj byłem na wifi. No i SMS zlecenie nie działa. 

 

@Piotrekk85 czary mary pomarańczowe. Wczoraj 150 Mb dziś rano 126mb a teraz....700mb.

i nie, nie dopasowywałem trzeci raz pakietu danych 1gb.