Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowy pakiet 1GB.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dodatkowy pakiet 1GB.

A masz raport doręczenia sms?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.

Nie mam tej funkcji aktywnej 

ale jeśli chodzi o zwrotke przyjęcia zlecenia to ani razu jej nie dostałem 

 

C9C3B8B2-6446-4098-9BF5-308EFBB47D11.jpeg


dziś miałem nieprzyjemność kontaktu z 5ms doradcami i żadnej pomocy nie uzyskałem. Jeden z doradców za to chciał odnaleźć odp na zgłoszenie techniczne z sierpnia i miał oddzwonić - nie zrealizowane. Nowego zgłoszenia z bieżących zlecen także nie zaproponowano przyjąć. 
I jak tu nie narzekac na Siec nr 1? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dodatkowy pakiet 1GB.

Bez raportu doręczenia ciężko stwierdzić. A na bilingu w mój orange widzisz że ten sms dotarł do Orange?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.

Inne smsy zwykle czy imessage dochodzą bo mam odpowiedzi na nie. Od Orange NIE 😉

 

@GrzegorzUrban napisał(-a)
Aktywowałem z *500.

@GrzegorzUrban  a smsem robiles - działało Ci? Mi dokąd nie zmieniłem umowy w zw z przeniesieniem usługi na nowy adres działało, po zmianie umowy nie działa.
@Piotrekk85 @GrzegorzUrban Jeśli będę bez wifi i 0mb netu w tel to bez opcji włączenia dodatkowego pakietu internetu przez mojorange.  W XXI w w Sieci nr 1 to ABSURD! 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dodatkowy pakiet 1GB.

Mój Orange dla tej oferty co masz powinno działać bez pakietu o ile jesteś w Polsce. A też nie działa?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.


@Piotrekk85napisał(-a)
Mój Orange dla tej oferty co masz powinno działać bez pakietu o ile jesteś w Polsce. A też nie działa?

TAK? 
wow

z przyjemnością sprawdzę zatem. Obecnie siedzę na wifi i danych mam 120mb jeszcze. Od wczodaj kiedy włączyłem drugi raz od niedzieli rano 1gb.
a aplikacja czy przez www?

od dziś mam wersje beta 5.1. apki MO i w niej nie ma opcji aktywowania dodatkowego pakietu danych, w poprzedniej wersji była 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dodatkowy pakiet 1GB.

Aplikacja mobilna. Przy apn internet lub internetipv6. Połączenie musi być bezpośrednie (bez proxy/vpn).

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.

nierozumiem co napisales. 
poza tym, ze aplikacja mój Orange powinna mi działać nawet przy 0mb pakietu danych

 

nie stosuje VPN. Proxy w telefonie komórkowym będąc bez polaczenia z żadna z sieci wifiifp?! Przyjmujemy że w kraju może mnie podobna sytuacja zastać. Realnie zastała w weeeknd. 

@Piotrekk85 napisał(-a)
W weekend trwały prace modernizacyjne. Poza tym okresem też był problem?

gdzie jeśli nie w obsłudze klienta operatora mogę dowiedzieć się czy to problem Orange ze smsy aktywujące automat zlecenia dodatkowego interntu na tel komórkowy ma awarie. 
dlaczego to ja jako klient mam szukać rozwiązania żeby moc zapłacić za dodstkowa usługę ?!

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Dodatkowy pakiet 1GB.

Chodzi o to by było "normalne połączenie". Wiele ludzi kombinuje z niestandardowymi ustawieniami.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Dodatkowy pakiet 1GB.

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Chodzi o to by było "normalne połączenie". Wiele ludzi kombinuje z niestandardowymi ustawieniami.

Ja nie z tych

 

ok

sprawdzd kiedyś a tymczasem myśle czy warto trzeci raz zasilić ukochanego operatora 3 pln

czy do soboty 120mb mi starczy skoro w dobe 1gb poleciało (bez słuchania muzy na tel oglądania filmów aplikacji w tle).

 

z tymi SMS-ami- złoże reklamacje to może wskóram dodatk doładowanie 😜