Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowania i abonamenty - chomikuj.pl


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Doładowania i abonamenty - chomikuj.pl

Robiłem to od lat, aż tu nagle zonk - na stronie usługa jest nadal dostępna, a podczas kontaktu z pracownikiem, poinformował mnie że aby funkcja działała - muszę odblokować usługi premium i w ciągu 24h będzie ok - mija tydzień i nie jest ok, ciągle taka sama informacja że operator nie zezwala na... Czytałem gdzieś że z powodu interwencji rzecznika praw konsumenta i licznych zgłoszeń odnośnie wyłudzeń za usługi premium UOKIK nakazał zablokowanie takiej możliwości.

 

Proszę o informacje jak mogę uzupełnić konto doliczając śmieszne 4,92zł do mojego konta, ponieważ jest to najbardziej korzystna opcja jeśli chodzi o korzystanie z chomika i przede wszystkim mój wybór, natomiast w kwestii dochodzenia oszust są od tego organy które opłacamy.

Dzięki.

6 ODPOW. 6

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Doładowania i abonamenty - chomikuj.pl

W aplikacji Mój Orange wejdź w Usługi, potem Kontrola wydatków, dalej Blokada usług Premium. Jaki masz status? Nieaktywny czy aktywny? Możesz tutaj wyłączyć tę blokadę.

Możesz też to zrobić przez wersję webową Mój Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Doładowania i abonamenty - chomikuj.pl

Wszystkie usługi są wyłączone.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Doładowania i abonamenty - chomikuj.pl

Tylko z tym numerem premium jest problem czy z innymi też?

Jak dokładnie brzmi komunikat zwrotny i czy jest on z sieci czy z aplikacji do wysyłania SMS?

Możesz zgłosić jeszcze raz problem do Orange https://www.orange.pl/view/kontakt

Jako obejście problemu np. na czas wyjaśnienia sprawy możesz kupić wysyłkę SMS premium na Allegro (często trochę taniej niż cena brutto SMSa).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Doładowania i abonamenty - chomikuj.pl

"Nie możesz aktywować subskrypcji MANIAC. Rejestracja do serwisów subskrypcyjnych została zablokowana w sieci Orange."

Anonim

Nie dotyczy

Doładowania i abonamenty - chomikuj.pl

@dnarec to nie jest kwestia Blokady usług premium. To  Usługi elektroniczne  Sama w Mój Orange możesz sprawdzić czy nie masz aktywnego Limitu na usługi elektroniczne, ewentualnie w jakiej kwocie.

 

Jeśli to jest nieaktywne pozostaje kontakt z BOK. Sprawdzą czy nie masz aktywnej Blokady usług premium lub Blokady usług elektronicznych firm zewnętrznych.

 

Jeśli to też będzie ok konsultant przyjmie zgłoszenia techniczne.

 

Pozdrawiam😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 11
  • 0

Doładowania i abonamenty - chomikuj.pl

Wszystko to zostało sprawdzone - nawet wyżej napisałem że konsultant potwierdził że w ciągu 24h zacznie działać.