Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe Orange Wifi


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Darmowe Orange Wifi

  • Od tygodnia mam problem z zalogowaniem do usługi "Darmowe Orange Wifi". Za każdym razem wyświetlany jest błąd "Przepraszamy, ukończenie operacji nie jest w tej chwili możliwe z przyczyn technicznych. Spróbuj ponownie za kilka minut." Niestety oczekiwanie i ponowne próby logowania nie dają pozytywnych efektów. Stąd moje pytanie: Czy ta usługa jest wogóle aktywna czy Orange już ją zdążyło po cichutku wyłączyć?
14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowe Orange Wifi

Masz Neostradę w Orange?

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Darmowe Orange Wifi

Zapoznaj się z tym wątkiem: https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Darmowe-Orange-WiFi/td-p/46241

Jeśli to nie rozwiązuje problemu daj znać. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Darmowe Orange Wifi

Od samego początku posiadania telefonu w Orange ( czyli jakieś 15 lat ) mam aktywowaną usługe Darmowe Orange Wifi i do niedawna jeszcze działala bez problemu. Od jakiegoś tygodnia pojawił  się problem z zalogowaniem, po zalogowaniu wyświetka się komunikat: " Przepraszamy, ukończenie operacji nie jest w tej chwili możliwe z przyczyn technicznych. Spróbuj ponownie za kilka minut".


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Darmowe Orange Wifi

@VeraCruz raczej nastaw się na likwidacje tej promocji. Parametry też nie były jakieś rewelacyjne, maksymalnie 1 Mbit/s. To już lepiej kupić sobie starter Orange za 5 PLN, ważny 30 dni, gdzie jest do wykorzystania 6 GB na 14 dni. W Żabce są dostępne wersje limitowane, gdzie dodatkowo można dostać jeszcze 9 GB. Prędkość jest jest dużo większa, jak i zasięg niż darmowe Orange WiFi.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Darmowe Orange Wifi

Problem nie jest nowy także obstawiam problem techniczny bez zakładania że można się spodziewać wyłączenia tej usługi: https://www.facebook.com/orangepolska/posts/1234610426558519/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowe Orange Wifi

A nie zmieniałeś nic na swoim koncie? nie przedłużyłeś umowy ostatnio?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Darmowe Orange Wifi

Nic nie zmieniałem a umowę przedłużałem w styczniu zeszłego roku


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Darmowe Orange Wifi


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Darmowe Orange Wifi

Póki co po dwóch tygodniach problemów znowu zaczęło działać 😀. Dzisiaj 30, zobaczymy co będzie dalej....