Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22172
  • 181

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?


@rwodkiew09napisał(-a)

Jak się kończy to kumam, ale moja się skończyła rok temu, a chcą przedłużyć 🤣


Nie skończyła się, tylko przeszła na umowę bezterminową. Masz rację, nie da się przedłużyć umowy która już jest przedłużona na stałe. Logika jest tu nieubłagana. Natomiast można zawrzeć aneks do umowy określający nowe warunki i termin. W efekcie aneksu, dotychczasowa umowa bezterminowa zostanie skrócona (a nie przedłużona), ale na nowych warunkach. Tak więc to co dostajesz, to nie są oferty przedłużenia umowy, ale skrócenia umowy. Od dzwoniących telemarketerów domagam się zawsze najpierw potwierdzenia tego faktu. To od razu ustawia rozmowę we właściwej perspektywie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

W sumie racja, że im zależy tylko na podpisaniu innej umowy, ale na gorszej dla KL warunkach. Pewnie dzięki takim zabiegom jakiś i znajdą. Na pewno nie ma to nic wspólnego z rzetelną informacją. 

 

Jestem w tym temacie przeczulony, bo sam pracuje na infolinii i na rzetelności informacji zawsze mi zależy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?


@rwodkiew09napisał(-a)

Pod groźbą wypowiedzenia? Chyba sami sobie szkodzą...


"Groźba" to już moje słowo dopowiedziane, ale faktem jest że jedną z prób zmiany starych bezterminówek jest wysyłanie wypowiedzeń tychże umów przez operatora, na forum były wątki z takimi tematami.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?


@rwodkiew09napisał(-a)

pracuje na infolinii


no to przecież umiesz z nimi gadać. Na pewno sobie poradzisz.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

Tyle, że ja jestem zasypywany @ i ofertami w apce dlatego też o tym piszę na forum, bo na czacie mam wrażenie, że rozmawiam z delikatnie mówiąc niezbyt wykształconymi konsultantami, którzy mnie przepraszają i przyznają rację, że oferta może wprowadzać w błąd....


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

tyle, że ja nie powiedziałem, że masz się wymądrzać


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3782
  • 19

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

@rwodkiew09ja im się wcale im nie dziwię. Taka ich praca. Płaca im za przedłużenie umów na nowych warunkach. 

 

Jesteś świadomym klientem to wycofaj zgody i będziesz miał z głowy telefony. Zniżki i tak nie stracisz dodam.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

Ja tego absolutnie nie neguję. Chodzi mi wyłącznie o to, aby do każdego KL podchodzić indywidualnie i przekazywać rzetelną informację. A nie wysyłać masówkę, która jak się potem okazuje do konkretnie mojej osoby nie pasuje.

 

 

Nie. Napisałeś, że będę potrafił z nimi pogadać, ale do mnie nikt nie dzwoni 🙂

 

 

 

_____________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.