Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

Witam.

 

Dlaczego co rusz dostaję oferty na przedłużenie umowy skoro od blisko roku mam ją już na czas nieokreślony?

 

 

 

___________________

*Temat przeniosłem z działu "Internet domowy" oraz doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

17 ODPOW. 17

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

No właśnie dlatego. Chodzi o to żeby podpisać umowę na nowe 24 mc, na nowych warunkach.
Orange wygasza też stare promocje, więc możesz też dostać pismo o wypowiedzeniu umowy jeśli jej nie aneksujesz.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

Bardziej chodzi mi o logikę. Jak można przedłużyć coś co jest na czas nieokreślony?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

Cześć @rwodkiew09 

Tutaj masz link ze strony Orange informacje o automatycznym przedłużeniu umowy na usługi stacjonarne w Orange https://www.orange.pl/omnibook/przedluzenie-umowy-na-uslugi-stacjonarne-w-orange?_ga=2.236716227.370...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

@rwodkiew09  bo autor tego zwrotu, który ma Ciebie, mnie i innych klientów zachęcić do zmiany warunków umowy, nie zastanawia się nad poprawnością językową. Cel jest oczywisty, chodzi o skłonienie klienta do zapoznania się z aktualną ofertą. Może są klienci, którzy bez przypominania, że minął już okres obowiązywania umowy terminowej, nie zadają sobie trudu, żeby sprawdzić na jakich zasadach w dalszym ciągu korzystają z usług... a może dla kogoś taki stan może być mniej korzystny. To tak jak z każdą reklamą... wielu ignoruje, ale są tacy którzy na coś się zdecydują tylko dlatego że taką reklamę zauważyli.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?


@rwodkiew09napisał(-a)

Witam.

 

Dlaczego co rusz dostaję oferty na przedłużenie umowy skoro od blisko roku mam ją już na czas nieokreślony?

 

 

 

___________________

*Temat przeniosłem z działu "Internet domowy" oraz doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.


Pewnie masz aktywną zgodę na marketing i dlatego dzwonią, tak z Orange jak i firm powiązanych 😎

Tak na marginesie, to mam kilka numerów na kartę i też wydzwaniają, nie wiem po co, cyrograf na dwa lata nie podpisze 😃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18442
  • 52723
  • 710

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

Do mnie wydzwaniają w celu przedłużenia kończącej się umowy. Niestety nie chcą dalej kontynuować rozmowy, jak podaję, że w umowie musi być wpisany warunek działania konta mój Orange. Rozmowa jest kończona w kilka sekund.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?


@rwodkiew09napisał(-a)

Bardziej chodzi mi o logikę. Jak można przedłużyć coś co jest na czas nieokreślony?


@rwodkiew09  już nawet nie patrząc na logikę, operator będzie starał się zmieniać stare oferty będące bezterminowymi na nowe (nawet pod groźbą wypowiedzenia), jednym z powodów są magiczne słowa i podpunkt w aneksach pod nazwą "klauzula waloryzacyjna".


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 443
  • 3779
  • 19

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

@rwodkiew09 Twoja umowa przeszła. A czas nieokreślony dalej na tych samych warunkach. 

 

Proponują Tobie przedłużenie a nowych warunkach. Firmie zależy na przełożeniu umowy. Konsultantowi też bo ma z tego prowizje. 

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

Dalczego otrzymuję propozycje przedłużenia umowy, mimo że mam już od roku na czasie nieokreślonym?

Dzięki i tu jest najważniejsze, że została na czas nieokreślony przedłużona i na takich samych warunkach.

 

No nie wiem czy wysyłanie takiej badziewnej oferty średnio raz na tydzień sprawi, że z niej skorzystam . Raczej co raz bardziej się zastanawiam nad w ogóle kontynuowaniem współpracy, a już na pewno wyrażeniem zgod Mark.

 

Jak się kończy to kumam, ale moja się skończyła rok temu, a chcą przedłużyć 🤣

 

Pod groźbą wypowiedzenia? Chyba sami sobie szkodzą...

 

 

 

_________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.