Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Taki jest cennik.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Przesyłam podsumawania za ten okres


rozmowy.png

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

jeszcze internet


internet.png

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

a tu faktura dla niedowiarków.


Bez tytułu.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

I potwierdza się to napisałem. Był plan dodatkowy bez głównego. Niestety tak już to jest w cenniku. https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2001736/4099557315.pdf

 

Wracając do tematu: mam dodatkowe pytanie czy dostałaś informację czy faktura będzie cała skorygowana czy tylko do jakiejś "przyzwoitej wysokości"? te info przyszło telefonicznie, dostałaś już odpowiedź pisemną?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Niestety do tej pory zero informacji od Orange. Co do korekty faktury, cytuję '' 

Faktura z 26.03.2018
zostanie ponownie przeliczona po zakończeniu bieżącego cyklu rozliczeniowego.
O dokonanym rozliczeniu zostanie Pan poinformo
wany odrębną wiadomością SMS."

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Czyli korekta ma być 26.04 tak jak podejrzewałem bo wtedy kończy się cykl rozliczeniowy. Sugerowałbym opłacić opłaty miesięczne i za pozostałe numery - tego chyba nie reklamujesz? - lub poczekać na info o kwocie korekty.

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie


@Piotrekk85napisał(-a)
Czyli korekta ma być 26.04 tak jak podejrzewałem bo wtedy kończy się cykl rozliczeniowy. Sugerowałbym opłacić opłaty miesięczne i za pozostałe numery - tego chyba nie reklamujesz? - lub poczekać na info o kwocie korekty.

Bedzie dokładnie tak, Fakture korygującą może dostaniesz wcześniej, sugeruje kilka dni poczekać na zadziałanie poczty, Rozliczenie na koncie zobaczysz już w nowym okresie rozliczeniowym, wszystko musi sie w systemach rozliczeniowych uporządkować ostatniego dnia okresu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

A więc czekamy na korektę, po jej przyjściu na pewno się się pochwalę na jaką kwotę została poprawiona. Dziwi mnie tylko, że pracownicy Orange twordo mi wmawiali że korekta ma być i innym terminie, ale już dam sobie z tym spokój. Co do opłat, na razie nic nie będę opłacał ponieważ nie znam dokładnej sumy jaką miałbym przelać, poza tym napisałem maila o anulowanie kosztów za połączenia z BOK i czekam na decyzję. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Czy ktoś z forumowiczów otrzymał kiedykolwiek fakturę od orange na kwotę 114 551,07 zł ?? Pomóżcie

Dziś otrzymałem odpowiedź na moją prośbę dotyczącą anulowanie kosztów połączeń z BOK, niestety rozpatrzona negatywnie. Podobno moje połączenia nie były związane z w/w sprawą 😕  czy waszym zdaniem warto pisać odwołanie na otrzymane pismo czy lepiej dać sobie spokój i zapłacić za połączenia z BOK