Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 36
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Hejka. Mam taką samą sytuacje, zamówienie złożone 18.01 ok 13.30. Przechodzę z Play do Orange, też ten sam telefon wzięłam na raty i abonament. Dostałam meila z infromacją o realizacji zamówienia i na tym się zakończyło. Odbiór też wybrałam w salonie, ale umowe podpisałam online jeśli to ważne. W infromacji o statusie zamówienia pisze w realizacji, a w dostawie: brak. W między czasie dostałam z Play sms: że dostali informacje o chęci przeniesienia numeru, a jakiś czas później od Orange że planowane przeniesienie numeru nastąpi 25.01 (ale tak też zaznaczyłam podczas zamawiania) W meilu info że dostawa w 2 dni roboczę, a na stronie jak sprawdzałam dostępność telefonu w salonie pisało 2-7 dni roboczych. Rozmawiałam też z panem na czacie, bo nie przepadam za infolinią i powiedział że przy telefonie z przedsprzedaży może to nawet trwać do 14 dni... Ale powiedział że mimo podpisania umowy online póki nie dostarczą nowej karty i telefonu do odbioru w salonie to oczywiście nie będą naliczane żadne opłaty, dopiero od odbioru karty i telefonu w salonie. Więc rozumiem że jeżeli może to trwać dłużej to mój numer nie zostanie przeniesiony póki nie dostane infromacji o możliwości odbioru.. 
Też martwie się tylko że mogłoby to zostać anulowane, chociaż czas 14 dni też jes przerażający, i co w takiej sytuacji o 14dniową możliwościa rezygnacji... 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 36
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Właśnie dostałam sms że mozna odebrać zamówienie! Niestety nie mam jak jechać bo zostałam dziś bez auta, więc wybiore się tam jutro. Mam nadzieję że czeka na mnie telefon a nie tylko karta sim, bo czytając wasze odpowiedzi trochę sie przeraziłam że orange tak robi. Dziwnę, że z 20 minut temu rozmawiałam na czacie z konsultantem i on nie miał tej infromacji że jest w dostawie... 
Dam znać jutro w takim razię po wizycie w salonie 😉 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13304
  • 54557
  • 640

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

@Lady_Fox1  będzie ok. Pisaliśmy w tym samym czasie 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 453
  • 3884
  • 20

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Jak masz informację , że zamówienie gotowe do odbioru to będzie telefon.  Właśnie przy zamówieniach do salonu tak jest. W drodze do salonu (nie wiadomo na jakim etapie). A potem już zamówienie gotowe odbioru. Więc jak najbardziej możliwe, że jak pisałaś z konsultantem to jeszcze nie było. A status zmienił się po rozmowie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 36
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Zapewne tak było, mimo wszystko w statusie zamówienia nic sie nie zmieniło, tam nadal pisze w trakcie realizacji i w dostawie brak. Tak naprawdę tylko informacja z sms że jest do odbioru zamówienie 😉 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 36
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Odebrałam 😁 Mam, jest wszystko dobrze. Jeszcze, myślałam że będzie źle, bo Pan sie mnie pytał czy mam dokument z opłaconą fakturą, bo podobno tak zaznaczyłam w zamówieniu, chociaż sobie nie przypominam żeby gdziekolwiek była taka informacja. Wytłumaczyłam Panu że nie mam bo nie jestem w stanie mieć bo wszystkie rachunki w domu nie są na mnie, więc nie jestem w stanie mu okazać nawet takich dokumentów. I zapytałam potulnie jak baranek, czy da się to obejść, Pan na szczęście coś tam poklikał i powiedział że jest wszystko dobrze. 😊 Wydał telefon i karte i się pożegnaliśmy 😊 Także moja sytuacja wyjaśniona i zamknięta. Ciekawe jak tam sytuacja u autora wątku. Mam nadzieję że też wszystko dobrze. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 453
  • 3884
  • 20

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

To dobrze. Właśnie jako nowy klient ze sprzętem wymagają takiego dodatkowego potwierdzenia. Rachunek, zaświadczenie o zatrudnieniu. Ale widać jakoś konsultant to ominął 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 36
  • 0

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?

Pytałam go czy może być legitymacja z renty rodzinnej bo mu ją pokazałam albo wyciąg z konta, jedynie tyle mogłam mu zaprezentować na miejscu, ale mówił że nie musi być opłacony rachunek za media. Jak to ominął nie wiem ale ważne że zatwierdził 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2035
  • 5532
  • 185

Czy Orange na statusie "Zamówienie zostało przyjęte i jest realizowane" może je anulować?


@Lady_Fox1napisał(-a)

Pytałam go czy może być legitymacja z renty rodzinnej bo mu ją pokazałam albo wyciąg z konta, jedynie tyle mogłam mu zaprezentować na miejscu, ale mówił że nie musi być opłacony rachunek za media. Jak to ominął nie wiem ale ważne że zatwierdził 🙂 


No cóż, kliknął że pobrał, a nie pobrał 😉