Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@Anonimczy salon firmowy czy partnerki to nie ma roznicy. to ze ktos inna opcje w salonie Ci zaproponowal nie oznacza ze jej nie maja. zalezy na jakiego trafisz sprzedawce 😜

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@danielekpl  @Anonim  w zakładce Znajdź salon kiedyś było jeszcze rozróżnione który to firmowy, a który partnerski...teraz już nie. Widać od wielu lat w jakim kierunku cała firma zmierza. Wyoutsourceować wszystko co się tylko da...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????


@s_a_t_a_nnapisał(-a)

[...] zalezy na jakiego trafisz sprzedawce

 


Dokładnie, jak trafisz na takiego, który ma w nosie procedury, to zrobi Ci wszystko jeśli tylko wie jak.

Pamiętam jak dawno temu Save Desk (dział utrzymania klienta) miał możliwość ręcznego ustawienia ceny subsydiowanej za aparat. Dzięki temu jak ktoś się uparł mógł mieć iPhona 5 za 1 zł (a wtedy ich ceny zaczynały się od 1800 zł). Co z tego, że procedury wewnętrzne zabraniały takich zmian, niektórzy doradcy to robili, aż w końcu całkowicie zablokowano tą opcję. Tak samo z rozpakietowaniem Love'a - niektórzy doradcy to robią mimo, że firma tego zabrania (czy słusznie, czy nie, to inna kwestia). Jak to się skończy - zobaczymy. 

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Znaczy się, przez uprawianie wolnej amerykanki, klient teoretycznie nie ucieka, jak w moim przypadku. OL już jest bardziej pilnowane, bo zastępuje wszystkie fajne, aczkolwiek dla zarządzających firmą, archaiczne rozwiązania. Dlatego wielu "starych" klientów nie podporządkowywuje się modelowi zarządzania, narzuconemu odgórnie "biednym" konsultantom Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????



Pamiętam jak dawno temu Save Desk (dział utrzymania klienta) ...

Pracowałem w pewnym "dziale utrzymania" (zupełnie inna branża) oraz słyszałem o działach utrzymania systemów, dróg, czystości itd, ale powyższe zupełnie zmienia pojmowanie zadań takiego działu - "ratuj biurko - zatrzymaj klienta!" ;D


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

@bluesmanniak  są jeszcze Help Desk, Service Desk i pewnie coś jeszcze ale to oni nie są od utrzymywania klientów 😜

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Jeden "Kowalski" utracony na rzecz milionów rodzących się nowych klientów nie robi różnicy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Właśnie dzisiaj zderzyłam się z murem. Umowa mi sie kończy 17 maja. Chciałam przedłużyć tylko na telefon i skorzystać z promocji na p30 pro. Niestety nie ma takiej możliwości. Bezsens totalny. Nikt o tym wcześniej nie i informował. Przejdzie mi kolo nosa promocja na telefon bo cudowny Orange sobie wymyślił jakieś dziwne zasady. A najlepsze jest to że 3 tygodnie temu jak dzwonili z ofertą to nie było z tym problemu. Nie skorzystałam wtedy bo czekałam na p30 pro. Jedna wielka lipa 😞


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

Partner Detal ?? Słyszał ktoś coś ?? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Czy Orange love jest pułapką bez wyjścia????

jest hurt i jest detal 😛