Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czuje sie oszukana..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czuje sie oszukana..

A masz włączoną pocztę głosową lub usługę ktoś dzwonił (ta usługa polega na tym że dostajesz smsa gdy ktoś np. zadzwoni a Ty rozmawiasz z kimś innym)? Jeśli tak, to te przekierowania nie są możliwe do zmiany. Ale one nie powodują opłat.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Czuje sie oszukana..

orange to oszust numer 1 w polsce

to wyjasnia twoja fakture


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czuje sie oszukana..

A jakieś uzasadnienie?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 22
  • 0

Czuje sie oszukana..

Orange to oszust. Równoznacznie każdy inny operator może być oszustem. Nie mając żadnych dowodów i uzasadnień to jedno wielkie oszczerstwo 😉 będąc 10 lat abonentem nie poczułem się oszukany.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Czuje sie oszukana..

wyslanie mi niezgodnie z prawda sms o tresci iz lamie regulamin 18 paragraf 1,4 a nie wykonalem zadnego ruchu telekomunikacyjnego. wiec orange zlodziej numer 1 w polsce. nie polecam i wiem ze to wasze zycie ale niepotrzebnie...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czuje sie oszukana..

Okej. Szanuję prawo do opinii. Ale uszanuj innych użytkowników i nie pisz nie na temat.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czuje sie oszukana..

Z tematem wracamy do odpowiedniego wątku. Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czuje sie oszukana..


@orangowynapisał(-a)

wyslanie mi niezgodnie z prawda sms o tresci iz lamie regulamin 18 paragraf 1,4 a nie wykonalem zadnego ruchu telekomunikacyjnego. wiec orange zlodziej numer 1 w polsce. nie polecam i wiem ze to wasze zycie ale niepotrzebnie...


Ale o co chodzi?!

Już widzę w innym wątku...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Czuje sie oszukana..

Jeśli chodzi o rozwiązanie to go nie ma 🙂 a teraz jeszcze mimo zapłacenia faktury nie policzyli mi raty za sprzęt która w fakturze była zawarta? Pasmo nieszczęść czy rzeczywiście coś jest nie tak z usługami Orange?