Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cybertarcza - policzyło mi 30 zł za usługę. Czy nie powinna być proporcjonalna opłata?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Cybertarcza - policzyło mi 30 zł za usługę. Czy nie powinna być proporcjonalna opłata?

Czy abonament za niepełny miesiąc usługi cybertarcza, kosztuje 9,99zł? Czy działa tu zasada proporcjonalności na fakturze?

 

Bo jakie było moje zdziwienie, gdy na kilka dni aktywowałem usługę i ją wyłączyłem przed końcem okresu rozliczeniowego a policzyło mi za 30 dni.

 

 

 

______________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Cybertarcza - policzyło mi 30 zł za usługę. Czy nie powinna być proporcjonalna opłata?

CyberTarcza jest rozliczana za pełny miesiąc, jak ją włączysz i po 10 dniach przykładowo wyłączysz, to policzy 30 dni też. Jeśli opłata jest żle naliczona, to reklamację złożyć, dołączę regulamin.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Cybertarcza - policzyło mi 30 zł za usługę. Czy nie powinna być proporcjonalna opłata?

@adamwet powinno być policzone proporcjonalnie, ale najczęściej wyłączenie następuje z końcem okresu rozliczeniowego. Jeżeli więc włączenie nastąpiło na początku okresu rozliczeniowego, to może być naliczona opłata za cały miesiąc.

Jeszcze warto zweryfikować, bo najczęściej tego typu usługi są bezpłatne w pierwszym miesiącu od uruchomienia usługi do pierwszego cyklu rozliczeniowego. Może opłata została naliczona z innego powodu. Na fakturze powinno być wyszczególnione.

Ta sprawę warto wyjaśnić na czacie, infolinii i wyrazie potrzeby zgłosić reklamacje.

Anonim

Nie dotyczy

Cybertarcza - policzyło mi 30 zł za usługę. Czy nie powinna być proporcjonalna opłata?

@adamwet zerknij na fakturę bo na pewno na Cyber tarcze tyle wyjść nie powinno. Zobacz czy nie masz jakiś innych przekroczeń.