Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co oznaczają poszczególne kafelki w aplikacji Mój Orange?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Co oznaczają poszczególne kafelki w aplikacji Mój Orange?

W aplikacji MójOrange mogę zobaczyć trzy różne kafelki dotyczące pakietu internetowego.

Ekran Mój Orange

Pakiet Wspólny (?)

 

Pakiet dodatkowy (?)

 

Pakiet 100GB (?)


Jak się domyślam pierwszy z nich oznacza pakiet wspólny, który dzielę z pozostałymi użytkownikami oferty rodzinnej, ale dwa pozostałe? Tam gdzie pokazuje 13,41/15,1 wygląda mi to na jakieś dodatkowe wykupione pakiety, ale jednocześnie aktywny jest tylko pakiet 10GB i nic z tego nie rozumiem...

Ze 100GB pakietu nie zostało zużyte nic, więc na pewno nie jest to internet domowy a jednoczesnie wątpię, żeby miał tak ogromny pakiet danych komórkowych. Ktoś pomoże mi rozwikłać co jest co?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Co oznaczają poszczególne kafelki w aplikacji Mój Orange?

A jaki masz plan taryfowy?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Co oznaczają poszczególne kafelki w aplikacji Mój Orange?

Smart Plan LTE Dodatkowy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Co oznaczają poszczególne kafelki w aplikacji Mój Orange?

W całej ofercie wspólnej masz 10 GB na wszystkie numery. Potem masz tzw schodki. Automatyczne pakiety po 10 zł o wartości 5 GB włączane pi wykorzystaniu poprzedniego. A potem 100 GB na LTE.

Możesz włączyć usługę nie chce schodków - wtedy po wykorzystaniu 10 GB będzie minimalny lejek 32 lub 64 kbps.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Co oznaczają poszczególne kafelki w aplikacji Mój Orange?

W ramach posiadanej oferty masz 10 GB do wykorzystania na tym numerze, po wykorzystaniu którego włączy się dodatkowe 5 GB za 10 zl. pakiet wspólny, który prawidłowo rozpoznałes,możesz wykorzystać na wszystkich numerach w ramach tego konta abonenckiego. Jak wykorzystasz pakiety, to zostanie Ci jeszcze 100 GB do wykorzystania w zasięgu sieci lte


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Co oznaczają poszczególne kafelki w aplikacji Mój Orange?

Dlaczego w takim wypadku ubywa transferu zarówno z pakietu wspólnego jak i tych 10GB przypisanych do numeru, a nie np. najpierw ze wspólnego później z pakietu 10GB lub na odwrót?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Co oznaczają poszczególne kafelki w aplikacji Mój Orange?

To już bez wglądu na zaplecze ciężko jednoznacznie sprawdzić. Może masz jakieś dodatkowe dane z promocji. Może to błąd wyświetlania. A może masz poza ofertą wspólną jeszcze internet mobilny na fakturze?