Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja z osoby prywatnej na firmę

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Dziś, odwiedziłem salon Oragne, gdyż skończyła mi się umowa Orange Love - pakiet światłowód, telefon itp. z racji tego, że zmieniłem swoje miejsce zamieszkania - usługa światłowodu już nie jest dostępna, w między czasie założyłem jednoosobową działalność. W salonie chciałem przedłużyć umowę na telefon i internet mobilny, ale na firmę. Pan poinformował mnie iż nie mogę tego zrobić, gdyż posiadam Orange Love i stracę numer telefonu z którego korzystam od ponad 20 lat (jeszcze za czasów Idea umowa była zawarta). Z racji prowadzonej działalności nie wyobrażam sobie zmiany numeru telefonu - o czym poinformowałem sprzedawcę, który rozłożył ręce. Nie myśląc długo udałem się do innego operatora i poprosiłem o przeniesienie numeru - o numer będę walczyć do samego końca nawet jak będę musiał ponieś koszty... 

 

Jedynie co to jest mi bardzo przykro, gdyż z orange byłem sentymentalnie związany, ale pozostawienie klienta samemu sobie i poinformowanie, że nic się nie da zrobić jest naprawdę na bardzo niskim poziomie... tym bardziej, że zaliczałem się do lojalnych klientów. 

 

Jako, że zawsze polecałem Orange jako sieć komórkową to po tym incydencie niestety będę musiał odradzać. 

 

Pytanie dotyczy: Czy będzie jakiś problem z przeniesieniem numeru do innego operatora?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1367

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Nie. Ale dane na moment przeniesienia muszą być na tę samą osobę jak umowa u nowego operatora

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1367

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Nie. Ale dane na moment przeniesienia muszą być na tę samą osobę jak umowa u nowego operatora

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

No to super 🙂 Pani u konkurencji dokładnie tak zrobiła przepisała pierwsze na osobę fizyczną a cesja już się odbędzie bez mojego udziału :). No to cieszy mnie to bardzo, że konkurencja nie śpi i ma bardziej ogarnięty personel, który chce pomóc :). 

 

Pozdrawiam i nie do zobaczenia bo już w Oragnę się nie pojawię 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1367

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Pamiętaj że Love jest pakietem. I światłowód będzie odłączony.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Cesja z osoby prywatnej na firmę

Nawet bardzo mnie to cieszy 🙂 bo już dawno nie korzystam z tego z racji przeprowadzki - Orange tutaj nie sięga swoim światłowodem :). 

 

Pozdrawiam