Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja umowy


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Cesja umowy

Witam

Czy ktoś może mi podpowiedzieć do kogo się zwrócić aby zrobić cesje telefonu komórkowego, bo cały czas zgloszenie sa odrzucane.

Sytuacja jest taka ze lata temu do pakietu orange love na Tatę po namowie pracownika orange dopisano komórkę Mamy. Po smierci Taty wielokrotnie obiecywano nam że bez problemu telefon komórkowy przeniosą na Mamę i musimy tylko dostarczyć akt zgonu do salonu. Salon akt zgonu sfotografowal i niby zarejestrował oraz przekonano nas że najlepiej od razu podpisac nową umowę na Mamę bo instalacja swiatlowodu trochę trwa. Telefon komórkowy miał zostać  odłączony  od starej umowy, przeniesiony na kartę i po cesji dołączony do nowej umowy. Mialo to trwać kilka dni. Nie dostałyśmy zadnej informacji wiec naiwnie stwierdzilysmy ze firma jest frontem do klienta i zrobią to dopiero po zainstalowaniu nowego pakietu. Po jakimś czasie okazało się wcale nie. Akt zgonu nie zostal przez tego pracownika zarejestrowany i odrzucono nam zgloszenie że nie ma dokumentu. Przy probie wyjaśniania sytuacji oraz podczas ponownego wysylania aktu zgonu infolinia caly czas mowila że  spokojnie wszystko da sie załatwić a dział reklamacji ponownie odrzucił zgłoszenie. Umowa zostala zamknieta a telefon Mamy wyłączony bez jakiejkolwiek informacji czy ostrzeżenia bo odpowiedź wysłano pocztą. Podczas ktorejs z rozmow dowiedzialam się ze technicznie jest to mozliwe ale w tym pakiecie tego nie robią bo nie. Zero indywidualnego podejscia do klienta. Poszukuję jakiejs osoby wyzej postawionej która mogłaby wydać polecenie kliknięcia tej cesji. Będę wdzięczna za pomoc.

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Cesja umowy

Tu takiej osoby nie znajdziesz, zwłaszcza wyżej postawionej.
Numer jest już wyłączony więc raczej marne szanse na przywrócenie go, zwłaszcza że był zarejestrowany na osobę zmarłą. Pakiet Love jest nie cedowalny, nawet po zmarłej osobie.
Anonim

Nie dotyczy

Cesja umowy

@Monia231  cesji po osobie zmarłej Orange Love nie zrobisz i osoba wyżej postawiona w Orange też już nie zrobi, ba nawet przed likwidacją usług to było nie wykonalne, tak że pozostaje się z tym pogodzić i nie drążyć już tego tematu 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Cesja umowy

@Monia231 Szkoda, że konsultanci tak w błąd wprowadzili, a do tego jeszczecrobią nadzieję. W ofercie Orange Love nie ma cesji, czy to osoba zmarła, czy żyjącą. Są plany, ale obecnie cesji nie ma i nie da się przepisać. Nawet z pakietu nie da się przepisać jednego numeru. Ponieważ wyłączony numer może odzyskać tylko osoba, na którą jest zarejestrowany, obecnie raczej niemożliwe odzyskanie numeru komórkowego.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Cesja umowy

I ta niekompetencja najbardziej boli, bo już  trudno zliczyć te wszystkie telefony kiedy mówiono że da się to zrobić. Do tego jeszcze sucha odpowiedź rozpatrzylismy twoja reklamację negatywnie bez żadnego przepraszam że  pracownicy infolinii popychają bzdury klientowi, byle nowa sprzedaż była. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Cesja umowy

@Monia231 przykro, że taka sytuacja Ciebie i Twoją rodzinę spotkała. Niestety, sytuacja jest taka, jak opisana we wcześniejszych postach. Szkoda tylko czasu poświęconego na składanie reklamacji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Cesja umowy

Jestem w podobnej sytuacji i na infolinii już dwie osoby powiedziały, że co prawda cesji na pakiet Orange Love nie mogę wykonać, jednak same numery telefonu, a mam dwa numery będę mógł na siebie przenieść. Nie rozumiem sam już skąd wynika ten brak konkretów ze strony Orange, gdzie co konsultant to inna wersja.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Cesja umowy

@Malouda1 pakiet Orange Lowe to internet stacjonarny (na kabelku lub przez sieć komórkową), telewizją, może być jeszcze w pakiecie telefon stacjonarny i/lub komórkowy. Do tego, aby uzyskać zniżki można dołączyć kolejne numery telefonów komórkowych, np. w planie mobilnym. Te numery, co są w planie mobilnym, możesz przepisać na siebie. Pakietu OL już nie przepiszesz. Tak wygląda sytuacja. Ma to się zmienić, ale jeszcze nie wiadomo kiedy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Cesja umowy

Jeśli dobrze widzę, to jeden numer jest w pakiecie Orange Love a drugi w pakiecie mobilnym. Jak na złość ten, na którym mi bardziej zależy jest w pakiecie.

 

To, że ma się to zmienić to niestety kpina, pomysł widzę od dwóch lat zamrożony, niby jest praca nad tym ale jak widać postępów brak a ja niestety nie mam możliwości czekania w nieskończoność.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Cesja umowy

@Malouda1 ja swój numer komórkowy z pakietu OL wyrwałem przenosząc do konkurencji. Mój brat też tak zrobił, ale on już nie wrócił do Orange.

Najgożej jak osoba, na którą jest OL nie żyje. To pozamiatane 🙁