Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reklamacja,reklamacja itd


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Reklamacja,reklamacja itd

Witam.

Po raz trzeci składam reklamacje na zawyżoną fakturę.

Naliczono mi opłatę za pakiet love extra której nie miałem.Dodatkowo w jednym miesiącu policzono mi rachunek za nie cały miesiąc nie wiedzieć czemu a resztę przeniesiono na kolejną fakturę co poskutkowało tym że faktura za grudzień była bardzo wysoka.Czy orange mysli że ludzie to śpią na pieniądzach.

Przez przypadek wyłączono mi pakiet bogaty,gdy złożyłem reklamacje wznowiono mi ponownie ten pakiet ale od razu naliczono mi opłatę  59.90 za ten pakiet gdzie wcześniej płaciłem 35.

Reklamacja dotyczyła faktury za grudzień.Płatność minęła 20.01 a ja wciąż nie mam odpowiedzi,na infolinii czy na czacie każdy pisze coś innego,prosiłem o wydłużenie terminu płatności ale z tym też nikt nie potrafi nic zrobić.

10 ODPOW. 10

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Reklamacja,reklamacja itd

@jerry0311Nie chcę być złym prorokiem, ale czeka Cię chyba wizyta w BOK-u, skoro na infolinii nie mogą z tym nic zrobić. Ważne, abyś się dobrze przygotował, zabrał faktury i najlepiej umowę...Tylko tam wyjaśnisz krok po kroku wszystkie problemy z osobą, która razem z Tobą wszystko sprawdzi w systemach.W razie wątpliwości i trudnych decyzji jest pod ręką Kierownik placówki, który osobowo weźmie odpowiedzialność za załatwienie sprawy. Ja bym tak zrobił, mimo tego, że wiem, iż mógłbym troszkę czasu spędzić  w takiej placówce


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 96
  • 306
  • 2

Reklamacja,reklamacja itd

Poproś o prolongatę na infolini albo na czacie i żeby Ci wyliczyli ile masz dokładnie zapłacić, orange to nie lichwiarz więc Cie nie okradnie. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Reklamacja,reklamacja itd


@hasuzlasunapisał(-a)

Poproś o prolongatę na infolini albo na czacie i żeby Ci wyliczyli ile masz dokładnie zapłacić, orange to nie lichwiarz więc Cie nie okradnie. 


Ale oni na czacie nic nie wiedzą..każdy pisze co innego.Ogólnie to mam tyle zapłacić i tyle..a jak nie to mam czekać na rozpatrzenie reklamacjii..a przedłużenia terminu zapłaty faktury nie mogą wykonać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 96
  • 306
  • 2

Reklamacja,reklamacja itd

Jak nie mogą dać prolongaty to pewnie miałeś jakieś zaległości i nie płaciłeś na czas wcześniej. Jak nic nie wiedzą salda nie podali Ci? Jeśli reklamacja nie jest załatwiona to aktualne saldo pozostaje opłacić i czekać aż rozwiążą reklamacje i wprowadza Ci korektę na kolejnym miesiącu. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Reklamacja,reklamacja itd

  1. Dasz mi 500 pln żeby zapłacić?Faktura zawyżona jest o około 150 pln.Nie spię na pieniądzach.Rachunki płaciłem terminowo.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Reklamacja,reklamacja itd

@jerry0311 Cześć. W jednym miejscu piszesz o Love Extra a pózniej o Love Standard. Jaka jest w końcu Twoja oferta? Podpisywałeś jakąś umowę? było jakieś odstąpienie?

 

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Reklamacja,reklamacja itd


@sebaswiderskinapisał(-a)

@jerry0311 Cześć. W jednym miejscu piszesz o Love Extra a pózniej o Love Standard. Jaka jest w końcu Twoja oferta? Podpisywałeś jakąś umowę? było jakieś odstąpienie?

 

 


Posiadam Love Standard,Chciałem przedłużyć umowę na Love Extra.Przedłużyłem online ale na drugi dzień odstąpiłem od umowy.Składając odstąpienie na czacie gdzie zostało to przyjete.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Reklamacja,reklamacja itd

@jerry0311 Podejrzewam, że faktura zawiera wyrównanie. Bez wglądu w faktury ciężko pomóc. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 27
  • 5
  • 0

Reklamacja,reklamacja itd

Ale jakie wyrównanie?Za co?