Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja numeru, a usługi i bonusy, które miała osoba oddająca numer.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Cesja numeru, a usługi i bonusy, które miała osoba oddająca numer.

Witam. Dokonałem przejęcia numeru. Wcześniej jak się dowiadywałem na czacie i w salonie orange to powiedziano mi, że wszystko co jest na umowie i było podczas podpisyawania umowy przez wcześniejszego abonenta zostanie zachowane. Czy tak w istocie jest? Pytam, bo na dzień dobry wyłączono spotify, które było przyznane na 24 miesiące i zgodnie z umową powinno być do stycznia przyszłego roku. Również zgodnie z regulaminem promocji uslugę można aktywować nadal do 30 listopada tego roku. Dodam, że już z dwa razy było to aktywowane i reklamowane bo na początku aktywacja wchodziła na 3 miesiące. Na spotify też jest informacja, że spotify może dokonać cesji usługi. Mimo to mam wątpliwości. Czy ktoś przerabiał taką sytuację?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Cesja numeru, a usługi i bonusy, które miała osoba oddająca numer.

Obecnie spotify od 1 maja wg mojej wiedzy jest wycofane do nowych aktywacji. Usługi z umowy powinny być jednak zachowane w okresie określonym w umowie. Jak dokładnie jest to zapisane w umowie poprzedniego abonamenta?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Cesja numeru, a usługi i bonusy, które miała osoba oddająca numer.

2. W ramach opłaty abonamentowej abonent otrzymuje: (...)możliwość korzystania z usług świadczonych przez operatora na warunkach określonych w umowie, cennikach i w regulaminach promocji (...)

Cytuje tylko fragment tego punktu z umowy, ale obowiązujący byl wtedy m.in. regulamin promocji spotify na 24 miesiące. Wg mnie nic nie wskazuje by spotify mialo nie działać w związku z cesją. Umowa obowiązyje wg orange na zasadach z dnia podpisania ponoć. Ale i tak nie jestem pewny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Cesja numeru, a usługi i bonusy, które miała osoba oddająca numer.

Tylko pod koniec kwietnia zmieniły się regulaminy. Podejrzewam że bez reklamacji się nie uda. A na poziomie Spotify do kiedy masz premium?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

Cesja numeru, a usługi i bonusy, które miała osoba oddająca numer.

Zgodnie z umową i regulaminem promocji miało być 24 miesiące ale nie dłużej niż czas trwania umowy. Podejrzewam, że subskrypcja była ustalona między orange a spotify do stycznia 2019, albo orange odnawia co miesiąc.