Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć zapasowy pakiet danych w internecie mobilnym?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć zapasowy pakiet danych w internecie mobilnym?

Czy można wyłączyć zapasowy pakiet danych w ofercie Internetu Mobilnego? Chodzi o ten pakiet 10GB, który wg regulaminu włącza się automatycznie po przekroczeniu podstawowego pakietu. Pytałem w dwóch różnych salonach i w obu powiedziano mi, że po wykorzystaniu 10GB od razu włącza się lejek, tylko że na umowie mam ten zapasowy pakiet jako usługa w ramach kwoty abonamentu.

Po zalogowaniu na konto w "bieżącym wykorzystaniu" też wygląda jakby był aktywny.

Jest co prawda w usługach dodatkowych opcja "Dodatkowy pakiet", która jest wyłączona, ale wygląda to jakby był jeszcze inny pakiet.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jak wyłączyć zapasowy pakiet danych w internecie mobilnym?

W tej ofercie są dwa pakiety po 10 zł za 10 GB. Jeden włączany automatycznie po wykorzystaniu gb z abonamentu. Drugi - który można jednorazowo dokupić na życzenie. Tego automatycznego nie ma opcji wyłączenia. Zostaje skonfigurowanie sobie licznika.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jak wyłączyć zapasowy pakiet danych w internecie mobilnym?

Jaki masz dokładnie abonament? Nazwa i kwota?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć zapasowy pakiet danych w internecie mobilnym?

Plan taryfowy to "Internet Mobilny Podstawowy". Kwota abonamentu uwzględniająca rabaty to 9,99zł.

 

Z tym że przy kwocie jest dopisek "Przy wykorzystaniu tylko pakietu danych na konto. Udostępniając zapasowy pakiet danych na konto opłatę abonamentową powiększamy o 10zł".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jak wyłączyć zapasowy pakiet danych w internecie mobilnym?

W tej ofercie są dwa pakiety po 10 zł za 10 GB. Jeden włączany automatycznie po wykorzystaniu gb z abonamentu. Drugi - który można jednorazowo dokupić na życzenie. Tego automatycznego nie ma opcji wyłączenia. Zostaje skonfigurowanie sobie licznika.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć zapasowy pakiet danych w internecie mobilnym?

Czyli tak jak się spodziewałem, lejek włącza się dopiero po wykorzystaniu tego "zapasowego" pakietu za 10zł i żadne grzebanie w ustawieniach czy dzwonienie do BOKu tego nie zmieni?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jak wyłączyć zapasowy pakiet danych w internecie mobilnym?

Wg mojej wiedzy nie.