Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak wiarygodnosci

Anonim

Nie dotyczy

Brak wiarygodnosci


@gregorio990napisał(-a)

Od 8 marca mam usługi mobilne rachunki na 140 zł co miesiąc wszystko regulowane terminowo. To miały być raty 0 % x 20 Rata 170 zł  na miesiąc z czego chcę telefon spłacić po 5-6 miesiącach. Najlepsze nigdzie nie jestem w biku ani nie byłem. A kredyt w banku do 10 tyś bez zaświadczeń a tu głupiego tel nie chcą dać i to przy usługach gdzie mam umowę na 2 lata jeszcze


@gregorio990, z tego, na ile jestem zorientowany, bez zaświadczenia to chwyt marketingowy, ale firmy o profilu finansowym są pod nadzorem i BIK może być problemem, albo zaszłości po mamie w wyniku cesji, więc może to także być widoczne w systemach operatora. Może trafisz w poniedziałek na bardziej ogarniętego konsultanta na czacie? Może coś "wydrążysz" sensowniejszego?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Wiesz jeden mówi że jestem na krótko klientem bo brałem usługi mobilne i temu  teraz jeden że poczekać do października drugi mówi że co innego i wgl. Jak były usługi na mamę i tak ja płaciłem i tak a temu cesja żeby nie musiała pisać upoważnień itp a dwa załatwiałem z światłowodem sprawy żeby mi zrobili na ulicy to dwa.Długów nigdy nie miałem wobec Orange i jak mama i płacone było na czas po prosu chory system  i tyle. Żaden konsultant nic nie wymyśli bo gadałem z sześcioma + 4 salony i nic nie wymyślili.Orange musi zmienić poziom weryfikacji i tyle. A dwa co system interesuje moją mamę usługi są ponad rok na mnie i ja to biorę przecież przecież tel na sb a nie na mamę chyba że w Orangu już takie cyrki się wyprawiają 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Brak wiarygodnosci

@gregorio990  jedynie Orange nie blokuje niepłacącym rat telefonów, więc weryfikacja jest zaostrzona, Plus zaszywa aplikację w oprogramowanie, nie płacisz rat to telefon zamienia się w cegłę (bezużyteczny).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak wiarygodnosci

Twoja mama pewnie miała niski PESEL. To też ma znaczenie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Ja moja mamę były usługi od 2006 roku do 2018 a teraz są na mnie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Nie chodzi mi o blokowanie telefonu jak nie zapłacisz rat tylko o to czemu nie mogę wziasc telefonu na raty skoro nigdy nic nie było brane ani przez moją mamę ani przez mnie a w biku ani nigdzie z nas nigdy nie był i nie jest i wszystko było płacone w terminie. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak wiarygodnosci

@gregorio990jest zaostrzony proces weryfikacji, czasem kaucją da się to obejść, ale nie zawsze.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Kaucje to chciałem wpłacić bo mam odłożone ok 1000 zł na telefon ale się nie da chyba nwm .Mówiła tylko że mogą wymagać od mnie wpłacenia jak bedę brał przy abonamencie a mnie interesują same raty 0% bo w abo wychodzi drożej.

Anonim

Nie dotyczy

Brak wiarygodnosci

@gregorio990to spróbuj w jakimś Salonie Orange, może z kaucją i abonamentem + jakaś bonifikata, będzie jednak ok, wirtualnie naprawdę trudno pomóc.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak wiarygodnosci

Kaucja przy takiej wartości telefonu będzie wysoka.