Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak wiarygodnosci


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Witam chciałem wziąć telefon komórkowy s10 na 20 rat po 175 zł i po wypełnieniu formularza i sprawdzeniu wyskakuje brak wiarygodności. Dzwoniłem na infolinię i że niby jestem za krótko klientem Orange mam u nich usługi 13 miesięcy wszystko płacone w terminie i przed czasem a system nie chce przepuścić. Ale jak chce nowy abonament to nie ma problemu tylko to że nie chce zawierać nowego abonamentu tylko wziasc na raty. I moje pytanie czy da się to jakoś obejść albo ile trzeba zaczekac?

33 ODPOW. 33

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak wiarygodnosci

Najlepiej spróbować w innym kanale sprzedaży. Ale bez gwarancji.

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

Brak wiarygodnosci

Może masz już wzięty aparat z wyższej półki, gdzie spłacasz wysoką ratę ? To może być przyczyną odmowy 😞 myślę, że warto też zweryfikować czy nie masz na numerze "blokady na use" ( blokuje przedłużenie umowy możliwe też, że dobór samego sprzętu ) bądź jakiejś blokady administracyjnej na use, międzynarodowe, google, czyli albo masz już drogi sprzęt w spłacie ratalnej albo którąś z blokad, więcej pomysłów nie mam 😞 W Salonie też można dobrać sprzęt na raty, tam mają swoje "wsparcie" do takich przypadków, może powiedzą coś więcej 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Właśnie nie mam nic to jest najlepsze wziętego w marcu przeniosłem numer z T-mobile a wcześniej miałem cesje z mamy na mnie i usługi są od lipca tamtego roku na mnie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Właśnie byłem w salonie brak wiarygodnośći infolinia to samo jak i sprzedażowa i jak zwykła bez możliwośći nawet babka dzwoniła tam do jakiegoś działu i nie wiedzą co jest przyczyną.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Takie coś wyskakuje dodam że jestem klientem od 2018 roku a w tym roku podpisałem umowę na usługi mobilne.
JJJJJJJ.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak wiarygodnosci

To jak od nie dawna masz mobile, to przyczyna to może być małe obroty na koncie mobile. Ile wynosiła rata w wybranej ofercie? I ile wynosi suma rachunków za mobile?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Od 8 marca mam usługi mobilne rachunki na 140 zł co miesiąc wszystko regulowane terminowo. To miały być raty 0 % x 20 Rata 170 zł  na miesiąc z czego chcę telefon spłacić po 5-6 miesiącach. Najlepsze nigdzie nie jestem w biku ani nie byłem. A kredyt w banku do 10 tyś bez zaświadczeń a tu głupiego tel nie chcą dać i to przy usługach gdzie mam umowę na 2 lata jeszcze 😄 Przecież i tak czy siak jak nie zapłacę to bedą mnie ścigać za rachunek za lova i telefon jak nie zapłacę :D.Chore to w Orangu mają 😄 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak wiarygodnosci

We wszystkich firmach jest podobnie, póki na Ciebie nie trafi. Ja już jestem takim fraudem w Orange gdzie nawet prepaida przenieść nie mogę bez przygód 🙃


Ogólnie to można zaliczyć pod małe obroty. Od marca zapłaciłeś może 3-4 rachunki, więc to plus minus suma trzech rat. Nie znam aktualnych wytycznych ale kiedyś po pół roku najwcześniej można było. Poza tym kwestia też tego czy poprzednia oferta mobile była też z ratami.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Brak wiarygodnosci

Ja też miałem jaja z przenoszeniem numeru z T-mobile do Orange jak byłem w salonie że niby miałem kiedyś usługi w Orangu jakiś numer na kartę ale nigdy nie miałem nic ale system bajeczny Orange pokazywał że mam jakiś numer w Orange a wtedy tylko usługi domowe neo+ tv i pani musiała dzwonić na wsparcie i dopiero to tam przecisnęli 😄 Przecież z kalendarza od marca wychodzi pól roku :D. Pani na infolini sprawdziła dzisiaj i powiedziała żebym próbował w październik 😄 . Dziwi mnie to jak dają osobą bez usług w Orange telefony pewnie bez problemu tylko zawsze klient Orange winny 😄 Poprzednia oferta neo+tv co miałem to tam nic nie było nic dobierane ani nic tylko sam abonament neo +tv. Małe obroty przecież nawet mam nadplatę na koncie 600 zł bo przelałem sobie kasę do przodu bo czasam nie mam czasu opłacić rachunków a faktury sprawdzam a jak coś jest nie tak to składam reklamacje. Chory Orange i ich systemy ale coż.