Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci

A próbowałeś ręcznie wyszukać sieć?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Brak sieci

Tak, wielokrotnie. W dodatku na różnych telefonach. Sam mam s7. Bez rezultatu. To nie jest ewidentnie problem po stronie użytkownika. Potwierdzają to zgłoszenia od innych abonentów oraz odpowiedź o awarii od strony zespołu Orange.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak sieci

Awaria miala byc usunieta wczoraj do godz 23.. Nie zostala. Kiedy mozemy sie spodziewac realnego usuniecia problemu?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 3

Brak sieci

Wczotaj od ok 12 moja karta SIM nie mogla zalogowac sie do sieci. Inne karty na umowie dzialaly bez prblemu (SMART plan lte) Proba przekladania kart nic nie pomogla. 

 

Sprawa zgloszona do Orange, ciekawe co odpowiedza


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 2

Brak sieci

U mnie to samo. Mimo ze mam zasieg Orange to SIM sie nie moze zalogowac / nie moge nawiazywac polaczen. U syna i zony (plan wspolny LTE) dziala ok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci

Na telepolis http://www.telepolis.pl/wiadomosci/awaria-polaczen-w-orange,2,3,39920.html jest rada by przelogować się ręcznie w 3G lub 2G.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Brak sieci

Nic nie daje takie przelogowanie. Od czwartku od godziny 12 nikt się nie może do mnie dodzwonić. W piątek powrócił Internet , wiadomości oraz połączenia wychodzące. Połączenia przychodzące jednak też się przydają, czy jest jakaś szansa że niebawem to także zostanie naprawione? Sporo osób pisze o problemie tylko z NR głównym w planie lte wspolny, tak jak w mojej sytuacji. Czy jest to powiązane?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci

A próbowałeś wyłączyć LTE w telefonie?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 47
  • 43
  • 3

Brak sieci

Orange rozpatrzyl moja reklamacje na brak zasiegu pozytywnie - dostalem

rekompensate w postaci 3,37zl 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci

A ile płacisz miesięcznie i ile dni miałeś awarię?