Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LOVE , TOTALNE NIEPOROZUMIENIE


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Orange LOVE , TOTALNE NIEPOROZUMIENIE

Witam, chcialbym przedstawic swoja sytuacje ze zmiana abonamentu na orange love. jakis czas temu zadzwonila pani z propozycja migracji na orange love, oczywiscie wszystko pieknie i tanio jak sie okazuje po podpisaniu umowy mial zostac wyslany telefon komorkowy dzisiaj mija 10 dzien od podpisania umowy i telefonu brak malo tego po 100 minutach z kilkoma konsultantami na infolinii nikt nie wie co dzieje sie z przesylka . jeden mowi ze zostala wyslana drugi po 20 sprawdzania stwierdzil ze on widzi tylko ze podpisalem umowe i nic wiecej nie jest w stanie mi pomoc ( totalna kpina) wczoraj pan stwierdzil ze cos jest faktycznie nie tak i skontaktuje sie ze mna dzisiaj w tej sprawie jak na razie cisza byc moze jeszcze dochodzi. ogolnie orange ma gdzies klientow sa dobrzy tylko do podpisania umowy . ale we wtorek przejde sie do sieci zloze odstapienie od umowy bo mam takie prawo do 2 tygodni od podpisania umowy i koniec tego dymania przez 10 lat . nie polecam nikomu.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange LOVE , TOTALNE NIEPOROZUMIENIE

Niestety nikt w takiej indywidualnej sprawie tu Ci nie pomoże.

Zawsze poza tym co sam złożyć reklamację np. przez mój Orange.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Orange LOVE , TOTALNE NIEPOROZUMIENIE

nie bede tracil czasu na reklamacje, zloze rezygnacje i tyle skoro tak podchodza do sprawy . jest tyle ofert na rynku czas cos zmienic. i wiem ze nikt mi tu nie pomoze zdalem sobie sprawe z tego po rozmowie z pracownikami infolini ze nie bardzo wiedza cos sie dzieje i o co chodzi. i wmawiaja mi ze sa powazna firma hahha

Anonim

Nie dotyczy

Orange LOVE , TOTALNE NIEPOROZUMIENIE

Tylko nie przegapić terminu złożenia wypowiedzenia.