Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak sieci

Witam, od dobrych 5h nie mogę wykonywać połączeń, ani wysyłać smsów... do godziny 16 wszystko działało jak trzeba ktoś mi to racjonalnie wyjaśni ?
Wyskakuje tylko komunikat nie zarejestrowano w sieci...
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Brak sieci

32 ODPOW. 32

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Brak sieci

próbowałeś ponownie uruchomić telefon ew. przełożyć kartę do innego aparatu?

masz znajomych w Orange w okolicy? może to awaria na nadajniku?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Brak sieci

Witam, jest problem i to spory. Od godziny 12 nie mogę korzystać z telefonu. Tylko połączenia alarmowe. Karta sim sprawdzana na 3 telefonach. Na jedną umowę lte wspólny mam jeszcze 2 tel i z nimi jest ok Nigdzie nie ma informacji o awarii. Na stronie http://downdetector.pl/status/orange za to wiele zgłoszeń od użytkowników z tym samym problemem.
Anonim

Nie dotyczy

Brak sieci

Nowe sim karty padają jak muchy, jak nie da się dzwonić bo nie loguje się do sieci to trup, zgłoszenie zrobić i kartę sim wymienić.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak sieci

Mam dokładnie to samo, na czacie wyskakiwała informacja że mają awarię i na decectorze też jest info, że awaria

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Brak sieci

Utrudnienia w dostępie powinny zostać zakończone o godzinie 23. Za zaistniałe problemy przepraszamy.

Aktaulizacja:

Częściowo usługi zostały przywrócone, w niektórych przypadkach przejściowe problemy mogą pojawić się do godzin nocnych. Prośba do osób, którym usługi nie działają poprawnie o wyłączenie i włączenie telefonu w celu ponownego zalogowania do sieci. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak sieci

Witam! Mam ten sam problem...od południa karta sim nieaktywna pozostałe 2 karty ok


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Brak sieci

Problem  podobno dotyczy  nano sim co potwierdza się u mnie żona ma mikro i wszystko ok.od 12:00 bez telefonu  jak  to Orange ma zamiar  uregulować !!!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Brak sieci

Raczej nano sim to nie problem bo u mnie działa.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Brak sieci

Ja rowniez posiadam nano sim natomiast nie jest to wyznacznikiem, ponieważ na drugim numerze też mam nano sim i nie ma problemu. Jednak 11h bez możliwości zalogowania się do siedzi to w dzisiejszych czasach spory problem. Przelewy, kontakt z klientem, umowione spotkania, złe wrażenie które później bardzo trudno naprawic stwierdzeniem ze mialo sie problem z zasiegiem. Tym bardziej, ze oficjalnego komunikatu o awarii brak. Ludzie od PR z orange w najbliższym czasie beda mieli bardzo trudno