Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak realizacji przedłożenia umowy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Brak realizacji przedłożenia umowy

Hej, czy spotkaliście się z przypadkiem braku realizacji zawartej umowy na wydłużenie umowy? 2 razy odbywałem rozmowę z konsultantem 05. i 24.04. Do tej pory nie otrzymałem umowy która miałem rzekomo podpisać więc ostatecznie do wydłużenia umowy nie doszło. Próby użycia chatboota na który uparcie kierował mnie doradca też nic nie dały. Czy faktycznie Orange nie jest obecnie zainteresowany utrzymaniem stałych klientów - może od razu dać sobie spokój i podpisać już dziś umowę z konkurencją. Ps. W sumie to dziwne mam u nich 4 umowy, 3 telefony na raty, place miesięcznie między 400 a 500 zl a Orange ma mnie gdzieś - też tak macie?

1 ODPOWIEDŹ 1

Zespół Nasz Orange
  • 1083
  • 9096
  • 54

Brak realizacji przedłożenia umowy

Cześć @Gmid, na forum ciężko będzie "odgadnąć" co mogło być przyczyną takiej sytuacji bez dostępu do danych z konta - zweryfikować to może doradca np. przy udziale kontaktu via czat lub infolinię www.orange.pl/kontakt. Konsultant będzie mógł to dla Ciebie sprawdzić i co najważniejsze przekazać sprawę na "właściwe tory" jeżeli tego wymaga aby finalnie przedłużenie umowy doszło do skutku.

 

PS. Daj znać jak już się wszystko wyjaśni.

 

Pozdrawiam 🙂