Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak raty za telefon na fakturze


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak raty za telefon na fakturze

Cześć 🙂

Dostałam pierwszą fakturę i prawie wszystko udało mi się zrozumieć. Prawie bo wyszło za mało do zapłacenia 🙂 Po odliczeniu rabatów, po dodaniu opłaty aktywacyjnej i wyrównaiu za niepełny okres rozliczeniowy wszystko zgadza się z podaną kwotą do zapłaty. Ale nigdzie na fakturze nie widzę pozycji związanej z ratą za telefon. Czy to zmieni się od drugiej faktury czy to jakiś błąd?

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak raty za telefon na fakturze

Czasem raty są naliczane od drugiej faktury.

Anonim

Nie dotyczy

Brak raty za telefon na fakturze

@pineappleByć może jest to blad, ale lepiej skontaktować się BOK.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak raty za telefon na fakturze

To dobrze, bo już myślałam, że coś nie tak jest i potem mi się skumulują raty 🙂

 

Skontaktuję, ale poczekam na jakąś cywilizowaną porę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Brak raty za telefon na fakturze


(...) już myślałam, że coś nie tak jest i potem mi się skumulują raty 🙂

Dodam tylko, że na fakturze opłata ratalna widnieje w pozycji: Opłaty doliczone do faktury - co nie jest tak do końca czytelne.

Lepiej to wygląda w dokumencie zestawienie dla konta. Tam rata widnieje (również!) pod nazwą Opłaty dodatkowe (z tytułem Rata nr 1 za sprzęt - faktura nr FD 201XXxxXXxx) Bardzo szczęśliwy robot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak raty za telefon na fakturze

A jak będzie rok 2017? 😄

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Brak raty za telefon na fakturze


A jak będzie rok 2017? 😄

To wtedy będziemy mieć "siódemkę" Robot: LOL


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak raty za telefon na fakturze

zawarłem dziś umowę w salonie Orange i wszystko było fajnie jak pani w salonie mówiła umowa została podpisana. Jak zajechałem do domu to okazało się że moja umowa jest inna niż to co mi przedstawiono plus mam co miesiąc raty za ruter i tel łącznie po 45zł i pytanie jest czy jest szansa na rozwiązanie umowy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak raty za telefon na fakturze

Nie masz prawa do odstąpienia.
A co się nie zgadza? bo zwykle sprzedawcy podają łącznie abonament+ ratę- to się u Ciebie nie zgadza?

Ew. sugerowałbym podjechać do salonu i porozmawiać z kierownikiem salonu lub z tym samym sprzedawcą.

Ew. zostaje złożenie reklamacji, ale to na Tobie ciąży obowiązek udokumentowania błędu - rozmowy w salonach nie są nagrywane, nie musisz też ich podpisywać od razu.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Brak raty za telefon na fakturze

Sprawa się wyjaśniła. Okazało się, że jeszcze nie mieli tego wprowadzonego i raty będą dolcizane dopiero od drugiej faktury 🙂