Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak loga operatora i napisu ORANGE na wyswietlaczu Samsung J3(2016).

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Brak loga operatora i napisu ORANGE na wyswietlaczu Samsung J3(2016).

Kwestia gustu, ale Windows lub nawet nowy rozbudowany Symbian lepiej by do tego nadawały, nie Android........I trzeba sobie zadać pytanie, czy to ma być telefon, czy komputer, ten smartfon, ale jak ma służyć głównie jako telefon i dawany jest przez operatorów komórkowych, to logo operatora musi być z możliwością tego włączenia, wyłączenia i czyżby o tym zapomnieli przy tworzeniu tego Androida..........?

Że w jednych telefonach ładują to na stałe bez możliwości nawet tego usunięcia, a w drugich wcale nie dają ,jak w tych z ANDROID i nie wiadomo co używasz i jaka karta w jakiej sieci. A większość telefonów teraz dual-SIM całkiem lipa...............


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak loga operatora i napisu ORANGE na wyswietlaczu Samsung J3(2016).

Kolega Arek najwyraźniej dopiero niedawno wkroczył w świat Androidów i smartfonów i jest nieco... oszołomiony 😉

@Arek3 - wyjaśniam, że współczesny telefon, czyli smartfon, to nie jest telefon lecz mały komputerek do różnych rzeczy, w którym funkcje telefoniczne są (i będą) traktowane po macoszemu jako (prawie) zbędny dodatek. I nic na to nie poradzisz - takie są "tryndy".

Szkoda więc twoich nerwów i naszych oczu na te długie elaboraty zarzutów, ale podpowiem ci jak ja wyszedłem z identycznej opresji: do celów telefonicznych i codziennych osobistych używam ciągle Nokii 700 (najwygodniejszy smartfon telefoniczny jaki miałem/mam w życiu) a do innych celów (np. w samochodzie nawigacja, w domu radio internetowe, na podwórku SkyMap) mam telefon z Androidem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Brak loga operatora i napisu ORANGE na wyswietlaczu Samsung J3(2016).

A mnie się zdaje, że @Arek3 nie jest taki zagubiony, po prostu zdecydowanie bardziej woli Windows albo Symbian... Takie jego prawo. Ciekawe czy miał styczność z iOS...

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Brak loga operatora i napisu ORANGE na wyswietlaczu Samsung J3(2016).

@Arek3
jeśli uważasz, że któryś z wpisów zasłużył w Twoim (nie powiem: dość zaskakującym i wydawałoby się - trywialnym Bardzo szczęśliwy kot) temacie na wyróżnienie, to - śmiało! - zachęcam do jego oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak loga operatora i napisu ORANGE na wyswietlaczu Samsung J3(2016).

Wypada dodać, logo Orange w Android jest na Ekranie Blokady, normalnie to się nie wyświetlało i nie będzie wyświetlać, w przyszłości zniknie ikona siły sygnału jeszcze.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2030
  • 6289
  • 69

Brak loga operatora i napisu ORANGE na wyswietlaczu Samsung J3(2016).

@Arek3 wypróbuj aplikację phono. Nie wiem jak działa z dual sim, ale z jedną kartą całkiem fajnie można było sobie ustawić ikonkę i widget.