Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak faktury papierowej

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Brak faktury papierowej

Witam, nie dostałem papierowej faktury pocztą (mimo, że przez wcześniejsze lata nie było z tym problemu). Moje pytanie brzmi czy jeśli udam się do Waszego salonu to będę mógł opłacić abonament za swoje dwa numery (dotychczas robiłem to przelewem w banku, dzięki owej fakturze, którą mi Państwo wysyłaliście). Czy jakieś dokumenty będą mi potrzebne jak udam się do Salonu Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Brak faktury papierowej

  • Udaj się do dowolnego salonu Orange w którym znajduje się kasa PayTel - salon znajdziesz na www.paytel.pl.
  • Wpłaty możesz dokonać na podstawie druku przelewu z faktury lub po podaniu numeru telefonu - pamiętaj, że w kasach PayTel w salonach Orange nie są obsługiwane wpłaty na rzecz ZUS, KRUS, US, T-Mobile, opłata abonamentowa RTV.
  • Kasjer zeskanuje kod kreskowy, który znajduje się na druku przelewu lub wprowadzi dane do realizacji przelewu.

    Myślisz, że może być problem? Według tego co jest tu napisane to chyba raczej nie...?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak faktury papierowej

To zależy od salonu, więc nie zawsze jest taka możliwość.

Ale jest lepsze rozwiązania - zaloguj się na Mój Orange - tam znajdziesz dane do zapłaty bez wychodzenia z domu.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Brak faktury papierowej

A jest gdzieś lista salonów, w których można to zrobić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Brak faktury papierowej

Jest rozpiska w których jest kasa, ale niestety bez kodu kresowego lub numeru KTR z faktury może być problem.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Brak faktury papierowej

  • Udaj się do dowolnego salonu Orange w którym znajduje się kasa PayTel - salon znajdziesz na www.paytel.pl.
  • Wpłaty możesz dokonać na podstawie druku przelewu z faktury lub po podaniu numeru telefonu - pamiętaj, że w kasach PayTel w salonach Orange nie są obsługiwane wpłaty na rzecz ZUS, KRUS, US, T-Mobile, opłata abonamentowa RTV.
  • Kasjer zeskanuje kod kreskowy, który znajduje się na druku przelewu lub wprowadzi dane do realizacji przelewu.

    Myślisz, że może być problem? Według tego co jest tu napisane to chyba raczej nie...?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Brak faktury papierowej

Opłacić można numeru mobilne(komórkowe) bez posiadania faktury, podaje się tylko numer telefonu.

 

W przypadku telefonu stacjonanrnego musisz miec fakture tak czy inaczej.


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Brak faktury papierowej


Cześć @parfek:),

Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.

 

Pozdrawiam,
Rafał