Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak dostarczonej faktury na maila

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

To w czym problem jest teraz??

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

opłata e- faktury

Porównując fil instruktarzowy i moją aplikację to nad pdf powinieniem mie jeszcze 2 opcje w tym opłać on line
Poczekam do końca tygodnia może uda się pobrać pdf

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

opłata e- faktury

A na pierwszym ekranie po wejściu do sekcji Płatności też jej nie ma?IMG_0511.PNG

 Pamiętaj że fakturę zawsze możesz opłacić zwykłym przelewem z konta bankowego. Będzie wtedy taniej bo unikniesz prowizji w wysokości 1 zł.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

Jaką masz wersję aplikacji?? Zaktualizuj aplikacje Mój Orange w Google Play.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

opłata e- faktury

Jak Faktura się nie pojawi, to dzwoń na infolinię.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

opłata e- faktury


beno94 napisał:
chciałbym ją zapłacić za pomocą opcji opłać online która mi się nie wyświetla

@beno94
Funkcja płatności elektronicznej (z poziomu aplikacji) dostępna jest wyłącznie dla usług mobilnych Obojętny mężczyzna.

Dla usług stacjonarnych takich jak Neostrada można taką płatność uiścić z poziomu portalu «Mój Orange» Emotikon: Szczęśliwy:widok opcji Opłać online.JPG

Zwracam jednak uwagę na to, o czym wcześniej już wspomniał @Duke: "Na moim koncie faktury są dostępne 2-3 dni po wystawieniu. Może trzeba jeszcze zaczekać".

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

Faktycznie mobilna aplikacja dla usług stacjonarnych ma pewne ograniczenia, jednak skleroza! @Wiktor może warto dać klientom usług stacjonarnych takie same możliwości w aplikacji Mój Orange jak klientom GSM. Mam nadzieję że pracujecie nad tym??

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

opłata e- faktury


pablo_ck napisał:
może warto dać klientom usług stacjonarnych takie same możliwości w aplikacji Mój Orange jak klientom GSM. Mam nadzieję że pracujecie nad tym??

Tak.
Twój głos @Anonim nie jest jedyny w tej sprawie Obojętny robot. Pewnych ograniczeń nie da się tak po prostu przeskoczyć Sfrustrowany mężczyzna.
Temat jest na "wokandzie" Emotikon: Mrugający.

Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

Ale wierzymy w Was 🙂 Ja trzymam kciuki. Nic w życiu nie jest łatwe, ale dla chcącego.....każdy cel można osiągnąć 🙂
Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

@beno94  sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.