Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Blokada

Nie wiem, czy ktos sie odezwie, ale sprobuje. W marcu zamowilem w Orange telewizor na raty. Tal sie wydarzylo, ze dostalem go dopiero po 4 miesiecach. I teraz pytanie. Czy jest taka opcja, zeby z tej kaucji za telefon, ktory tez bralem na abonament, bylo zaplacone za uslugi Orange jako kompensacja? Ewentualnie bym prosil o odblokowanie uslug mobilnych oraz stacjonarnych, poki nie bede mial mozliwosci zaplacic za calosc, czyli do konca wrzesnia. Bo jestem zdziwiony, dlaczego to dziala tylko w jedna strone. Ja musialem zwiedzic salon Orange chyba razy 10, razy 20 pisalem, dzwonilem, szukajac telewizora swojego, a nawet kaucji, ktora zaplacilem z wlasnych pieniedzy, nie mozna wykorzystac. Wiem ze jestescie duza korpo, ja jestem nikim, ale fajnie by bylo, gdybyscie szanowali swoich klientow, a nie tylko "przepraszamy za opoznienie". 4-miesieczne. Dziekuje.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Blokada

Jeśli masz obecnie blokadę za brak płatności, to kaucja zwykle nie jest przenoszona na poczet zaległości. Następuje to zwykle dopiero po rozwiązaniu umowy za windykację.

Co do odblokowania usług czy ew. rozłożenie zaległości na raty, skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt - z poziomu forum niestety nikt Ci nie pomoże.
Jeśli chcesz czegoś niestandardowego, złóż zgłoszenie/reklamację.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Blokada

Dlatego tu odpisalem, bo zglaszalem juz tyle razy na temat telewizora, tyle razy pisalem w czacie, tyle razy bylem w salone, ze jestem pewien, ze nikt tam nie pomoze. Chyba ze znowu za 4 miesiecy ktos odpowie, lol. No i zwykle jak sie zamawia cos, to sie nie czeka tyle czasu. Sytuacja nie jest standardowa i potrzebuje niestandardowych rozwiazan. Wiec poczekam, az ktos tu z Orange sie odezwie ktos. Po prostu z ciekawosci.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Blokada

Lepiej poszukaj kogoś z biura prasowego w social mediach.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Blokada

Chyba ze pojde do rzecznika praw konsomentow. Na przyklad. Z ciekawosci