Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada usług.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Blokada usług.

Dlaczego mam zablokowane nadal usługi jeżeli opłaciłem wszystkie faktury w czwartek 14.05.20 ?

 

_________

* Ze względy na charakter zagadnienia temat przeniesiony z działu Sieć i dostępność usług - moderator Kinga

 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada usług.

A w jaki sposób opłaciłeś? Środki mogły nie dojść na konto Orange a jak doszły mogły nie być rozliczone na poczet konkretnych faktur.

 

🔔 Więcej na temat deklaracji wpłaty przeczytasz tutaj ➡ https://www.orange.pl/omnibook/faktury-po-terminie-platnosci-deklaracja-wplaty#


_____________
* Dodano link do artykułu – moderator Kinga

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada usług.

A w jaki sposób opłaciłeś? Środki mogły nie dojść na konto Orange a jak doszły mogły nie być rozliczone na poczet konkretnych faktur.

 

🔔 Więcej na temat deklaracji wpłaty przeczytasz tutaj ➡ https://www.orange.pl/omnibook/faktury-po-terminie-platnosci-deklaracja-wplaty#


_____________
* Dodano link do artykułu – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Blokada usług.

Przelew przez bank. Sprawdziłem w ten sam dzień  około 1 godziny na koncie Orange i mam nadpłatę czyli przelew dotarł i nadal mam blokadę. Nie wiem o co chodzi.☹️


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada usług.

A uruchomiłeś ponownie router?
Na mój Orange masz opcję na odblokowanie usług?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Blokada usług.

Tak uruchomilem i to kilka razy . Nie mam takiej opcji na mój orange żeby odblokować. Nawet dzwonię ale tam tylko komputer się odzywa że moje usługi są zablokowane.

_____________
* Usunięto pusty spoiler – moderator Kinga
 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada usług.

A nie masz kilka kont klienta w Orange?

Spróbuj połączyć się z doradcą.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Blokada usług.

Nie mam kilku kont klijenta😀 jak dzwonię do nich to zgłasza się komputerowy max i nie idzie się z nimi połączyć

A może jakiś e mail istnieje żeby do nich napisać i żeby to w jakiś sposób ogarnęli?

 


_____________
* Scalono dwa posty – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Blokada usług.

Nie ma. Ew chat ale dopiero w poniedziałek. Infolinia jest czynna całą dobę

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 7
  • 0

Blokada usług.

Oki dziękuję bardzo za informację. Umowa kończy mi się w sierpniu także będę rozważał przejść do innego operatora jeżeli to ma wyglądać w taki sposób. Dzięki za pomoc👍 pozdrowienia i zdrówka😁


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Blokada usług.

@marlos28Witam, jak połączysz, się z Max to powtarzaj, chce rozmawiać z konsultantem 3 lub 4 razy wtedy cię przełączy, Max do konsultanta ewentualnie spróbuj numeru 19393 lub czat Orange jak kolega niżej mówi.