Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada dodtkowych kosztów


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Blokada dodtkowych kosztów

<Temat wydzielono z tego, przeniesiono i ustawiono odpowiednie etykiety - moderator Mikołaj>

Bardzo dobry temat który mnie skłonił do prośby o pomocne porady jak uniknąć dodatkowych kosztów za korzystanie z usług telefonii komórkowej w Orange. Jestem w czasie przeniesienia numeru od innego operatora do pakietu Love - internet , tv , tel. komórka . tel. stacjonarny i nie za bardzo orientuję się gdzie i jak powyłączać zbędne dla mnie usługi np. SMS , MMS Premium , połączenia z numerami o podwyższonej opłacie , internet 10+10 zł.  itp. płatne usługi o których nie mam pojęcia . Z racji mojego wieku telefon służy mi typowo do wykonywania odbierania połączeń , od czasu do czasu jakieś wyszukanie w przeglądarce , żadnych gier , portali itp. dodam że w tym pakiecie jest przyznane 5GB  na miesiąc czego jestem pewien że nie wykorzystam. Proszę o wyrozumiałość i podzielenie się wiedzą Emotikon: Mrugający 

7 ODPOW. 7

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 57
  • 0

Koniec SMS i MMS MT od listopada

W takim przypadku najlepiej połączyć się z konsultantem na czacie lub po prostu zadzwonić na infolinię i poprosić o wszystkie możliwe blokady na usługi premium i elektroniczne, aby w razie czego numery były w pełni bezpieczne. Oczywiście kiedy usługi będą już w Orange, wystarczy po zalogowaniu na wszystkich usługach samodzielnie założyć możliwe blokady w sekcjach blokad. Szczęśliwy kot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36149
  • 1365

Koniec SMS i MMS MT od listopada

Gdzie założyć blokady? Na mój Orange, infolinii lub czacie.

Najlepiej mieć blokadę na usługi premium i usługi elektroniczne.

Czy to skutecznie ochroni? W październiku bym napisał tak. A czy jakiś nowy rodzaj usług się nie pojawił i ile ich jest - zobaczymy w praniu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36149
  • 1365

Koniec SMS i MMS MT od listopada

@karolkaro: jak pracujesz w Orange, czy doradcy wiedzą że pojawiły się nowe usługi zamiast smsów mt? Usługa gdzie jest dziecko to jest częsty przykład przypadkowych aktywacji, a teraz blokady na nią nie ma bo jest aktywowana poza systemem usług premium i usług elektronicznych.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Koniec SMS i MMS MT od listopada

@karolkaro  czy dobrze zrozumiałem że lepiej poczekać do czasu ( za 3 dni) przeniesienia mojego numeru  i na ten ; zastępczy ; który otrzymałem od Orange nie warto na ten krótki czas zakładać blokad ? Jeszcze jedno w Mój Orange w wersji na komputer nie mam możliwości podglądu jakie usługi są ; czynne ; , a jakie nie czy jest to związane że jestem w trakcie przenoszenia numeru ?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 57
  • 0

Koniec SMS i MMS MT od listopada

@Piotrekk85Co masz na myśli, pisząc zamiast SMS-ów MT? Usługi typu gdzie jest dziecko nie należą do takowych, są to usługi elektroniczne, na które jest osobna blokada właśnie na usługi elektroniczne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36149
  • 1365

Koniec SMS i MMS MT od listopada

Od 29.10 jest nowy regulamin GJD. Jej aktywacja przez SMS odbywa się jak przy nawigacji Orange - jako usługa dodatkowa. Wcześniej było to na zasadzie sms mt. Więc nie jest to blokowalne. Nie wytropilem jeszcze innych usług firm trzecich ale podejrzewam że może być ich sporo.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 57
  • 0

Koniec SMS i MMS MT od listopada

@balbina12piszesz o usługach abonamentowych, których niestety nie obsługuję. Smutny kot Warto wejść na czat i dopytać, czy przez przeniesienie numeru może być powodem tego, że nie widzisz wszystkich usług. Szczęśliwy kot A co do blokad - lepiej założyć je wcześniej i mieć z głowy. Szczęśliwy kot