Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bardzo niska prędkość internetu 4G 999GB


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu 4G 999GB

Witam tak jak napisałem w tytule posiadam internet mobilny 4G na firmę, zazwyczaj prędkości były całkiem dobre stabilne 70 mbps a od wczoraj tragedia. Na speedteście 0.5 mbps i nic wiecej ping ok resetowałem router kilka razy wsadzałem kartę do telefonu i nadal to samo. Limit niewykorzystany nic wiekszęgo nie pobierałem od jakiegoś miesiąca. 
Ma ktoś pomysł co to może być? 
I od razu prosiłbym o numer na infolinie
z góry dzięki 🙂

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Bardzo niska prędkość internetu 4G 999GB

@Damiann38  zgłoszenie zrobić, na czat czy telefonicznie, pewnie aktywowali ci lejek techniczny.

Klient biznesowy

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Bardzo niska prędkość internetu 4G 999GB

Jaki powód może być tego lejka?

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Bardzo niska prędkość internetu 4G 999GB

Płatności ?
Heavy user ?

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Bardzo niska prędkość internetu 4G 999GB

@Damiann38  powodem lejka ( najprawdopodobniej) może być zbyt duże wysyłane transmisji. Nadajniki nie są z gumy i jeśli jeden użytkownik dociąży w trybie dobowym dostępne dla BTS-A  pasmo, to operator go przycina, aby inni też coś mieli. Tak działa net mobilny. Jak wykorzystasz przysługujące GB dzieje się tak samo. 

Takie ograniczenie zdejmowane jest po 24 godzinach

Zakładam, że robiłeś testy na innej karcie, telefonie? Pomiar też po np kablu na kilku  urządzeniach, a nie po wifi?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Bardzo niska prędkość internetu 4G 999GB

Lejek techniczny nie powinien występować, co najwyżej prędkość może być obniżona z powodu obciążenia sieci na danym nadajniku lub z powodu słabszego zasięgu.