Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne przedłużenie umowy Orange LOVE a rabat za zgody/e-fakture


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Automatyczne przedłużenie umowy Orange LOVE a rabat za zgody/e-fakture

Mam Orange Love 4w1 w oryginalnej wersji za 89zł.

Z racji, że w lutym kończy się umowa, to dostaje już telefony, żeby złapać mnie na 100zł za to samo.

 

Poinformowałem marketingowca, że korzystniejsze dla mnie będzie automatyczne przedłużenie na 6 miesięcy, to powiedział mi, że stracę wtedy jakiś rabat (nie sprecyzował jaki) i będę mieć 5zł drożej.

 

94zł to nadal taniej niż 100zł, ale chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie mogę stracić rabat.

Sprawdziłem dokumenty i mam dwa rabaty po 5zł za e-fakturę i zgody marketingowe.

Z umowy nic nie wynika, aby automatyczne przedłużenie wiązało się z rezygnacja z któregoś.

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Automatyczne przedłużenie umowy Orange LOVE a rabat za zgody/e-fakture

Jeśli płacisz rachunki na czas, masz e-fakturę i wyrażoną zgodę marketingową, to nie powinieneś nic płacić. Tu istotne jest też (poza tym co sam wspomniałeś) regulowanie rachunku w terminie.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Automatyczne przedłużenie umowy Orange LOVE a rabat za zgody/e-fakture

Ja też miałam takie przygody i:

1. mówiłam im: Dziękuję bardzo, pójdę sobie do Salonu mojego i powybieram sobie co mi potrzeba. Do widzenia. - i koniec rozmowy;

2. blokowałam numery z których oni dzwonili w swoim telefonie - i więcej ich nie słyszałam.

A jak masz w Umowie napisane o automatycznym przedłużaniu co 6 mięsięcy, to niczym nie przejmuj się - Umowa będzie przedłużać się.

 

Ela.