Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Internet

Dlaczego mam limit 8 GB internetu a nie 20 jak jest w umowie? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Internet

Ukryj numer telefonu, chyba że lubisz stalkerów Emotikon: Szczęśliwy Jeżeli w umowie masz 20GB, tak powinno być, ale w przypadku pełnego okresu rozliczeniowego. Takie niejasności najlepiej załatwić poprzez chat w aplikacji MO.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Internet

A coś więcej? Screen z panelu klienta? Jaka oferta, jaka taryfa? 

 

Ciężko wyciągnąć coś z takiej wypowiedzi 😜 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Internet

Abonament 69.99 zl orange love miało być 20 GB neta z pełną prędkością a jak wykorzystałem 8 to przyszła wiadomość że już wykorzystałem cały... Pobrałem mój orange i na głównej wygląda to tak jak w załączniku... Rozliczenie mam dopiero za jakieś 3 tygodnie bo sie konsultanta pytałem a tu też pokazuje że czas się skończył 

Screenshot_20181218-163059.jpg


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Internet

 

Screenshot_20181218-163108.jpgScreenshot_20181218-163059.jpg


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Internet

Ukryj numer telefonu, chyba że lubisz stalkerów Emotikon: Szczęśliwy Jeżeli w umowie masz 20GB, tak powinno być, ale w przypadku pełnego okresu rozliczeniowego. Takie niejasności najlepiej załatwić poprzez chat w aplikacji MO.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Internet

No właśnie tak myślałem że może to być przez to że nie mam pełnego miesiąca do zapłaty a o numerze nawet nie pomyślałem dziekoweczka 😘


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Internet

Cześć @Daaav, jeżeli któraś z powyższych odpowiedzi rzuciła nieco "światła" na Twoje zapytanie, to śmiało, oznacz ją jako rozwiązanie, dzięki 🙂