Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne przedłużenie Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Automatyczne przedłużenie Orange Love

Dzień dobry,na wiosnę 2017r. podpisałem w Orange umowę na pakiet Love.Jest to telefon komórkowy,stacjonarny oraz internet stacjonarny.Teraz byłem w salonie żeby przedłużyć umowę i zaproponowali mi dodanie do mojej oferty pakietu telewizji.Telewizja w ogóle mnie nie interesuje i powiedzieli że jak nie chce TV to nie ma sensu przedłużać umowy tylko zostawić tak jak jest żeby się sama przedłużyła.W umowie piszę że czas przedłużenia to 6 miesięcy.Aktualnie mam 10 zł rabatu za fakturę elektroniczną i zgodę na dzwonienie w celach marketingowych (Czy jakoś tak).

-Po automatycznym przedłużeniu będę płacił tyle samo czy stracę te rabaty albo inne promocje?

-W każdej chwili będę mógł zmienić albo zerwać automatycznie przedłużoną umowę?

-Po tych 6 miesiącach znowu samo się przedłuży jak nie zgłoszę rezygnacji?

-Mogę mieć pewność że przez te 6 miesięcy usługa będzie świadczona czy Orange może ją zerwać?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Automatyczne przedłużenie Orange Love

@Adrian11124  Odpowiem na 3 ostatnie pytania:

-Umowa zostanie przedłużona na 6 miesięcy, czyli nie będziesz mógł z niej "bezpłatnie" zrezygnować przez te 6 miesięcy.

-Tak powinno być

-A masz jakiś powód przez który Orange mogłoby zerwać umowę ? Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, aby to operator zrywał umowę bez powodu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Automatyczne przedłużenie Orange Love

@Adrian11124  Odpowiem na 3 ostatnie pytania:

-Umowa zostanie przedłużona na 6 miesięcy, czyli nie będziesz mógł z niej "bezpłatnie" zrezygnować przez te 6 miesięcy.

-Tak powinno być

-A masz jakiś powód przez który Orange mogłoby zerwać umowę ? Nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, aby to operator zrywał umowę bez powodu.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Automatyczne przedłużenie Orange Love

masz tel stacjonarny na ktorym jest zalozony orange love 2U czyli komorka+neostrada, tak?

A. APU powoduje ze zachowujesz cene dotychczasowa i nie tracisz tych rabatow tj ekatura czy za marketing

B. APU to umowa 6 miesieczna wiec zrywac umowy sie nie oplaca ale jest to okres utrzymaniowy ktory powoduje ze mozesz skorzystac z nowej promocji

C. TAK APU odnawia sie co 6mcy na 6mcy

D. a dlaczego mialoby orange zrywac umowe?

 

jeszcze jedna rzecz. umowa na tel stacjonarny odnawia sie na 24mc a nie na 6mcy.

jezeli nie zalezy Ci na GB na komorce bo pewnie obecnie masz 3GB i brak MMS to zostaw to tak jak jest.

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Automatyczne przedłużenie Orange Love

Ok,no to już wszystko jest jasne.Bo znajomy powiedział mi że chyba zmieniły się jakieś przepisy i ten okres 6 miesięcy nie obowiązuje tylko jest przedłużane na czas nieokreślony i chciałem dla pewności spytać kogoś obeznanego w temacie.Dziękuje za pomoc.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Automatyczne przedłużenie Orange Love

Znajomy miał rację, ale tylko częściowo, bo APU 6 msc. nie obowiązuje dla nowo zawieranych umów (oraz tych, które zostały przedłużone ale aneksem), tylko jest przejście na czas nieokreślony. W Twoim przypadku, skoro umowę podpisywałeś przed tymi zmianami, obowiązują Cię stare zasady (a dokładnie rzecz biorąc takie jakie masz zapisane w umowie).