Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Automatyczne Przedłużenie Umowy - czy przedłuży się na kolejne 6 miesięcy?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Automatyczne Przedłużenie Umowy - czy przedłuży się na kolejne 6 miesięcy?

Temat wydzielony z wątku "Przedłużenie umowy" - moderator Wojciech.

 

mam pytanko, kończy mi się umowa w kwietniu 6 miesięczne APU, czy automatycznie przedłuży mi się kolejne 6 miesięczne APU ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Automatyczne Przedłużenie Umowy - czy przedłuży się na kolejne 6 miesięcy?

@marko25 ,czas trwania umowy i zasady jej przedłużania - w tym przypadku powinien być zapis mniej więcej takiej treści: "Po okresie na jaki umowa została przedłużona, tj. po 6 miesiącach, przedłuży się ona na czas określony 6 miesięcy..... każdorazowo będzie ona przedłużana na kolejny czas określony 6 miesięcy. W tym okresie będą Państwo ponosić opłaty abonamentowe jak w ostatnim miesiącu przed przedłużeniem." Opłaty na kolejne APU będą więc niezmienne (mój komentarz).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Automatyczne Przedłużenie Umowy - czy przedłuży się na kolejne 6 miesięcy?

@marko25 ,czas trwania umowy i zasady jej przedłużania - w tym przypadku powinien być zapis mniej więcej takiej treści: "Po okresie na jaki umowa została przedłużona, tj. po 6 miesiącach, przedłuży się ona na czas określony 6 miesięcy..... każdorazowo będzie ona przedłużana na kolejny czas określony 6 miesięcy. W tym okresie będą Państwo ponosić opłaty abonamentowe jak w ostatnim miesiącu przed przedłużeniem." Opłaty na kolejne APU będą więc niezmienne (mój komentarz).