Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Większa kwota na fakturze

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Większa kwota na fakturze

Temat przeniesiony z działu "Sieć i dostępność usług" - Moderator Wojciech.

 

Witam,

 

W tym miesiącu doszła do mnie faktura za Orange Love plus usługi mobilne. Wszystko pięknie ładnie ale kwota na fakturze trochę wyższa od poprzednich. Z reguły płace w przedziale 160-170 zł za pakiet Orange love plus numery komórkowe. Posprawdzałam poprzednie faktury i na nich widnieje "Neostrada - zniżka z tytułu bonifikaty" i faktycznie po odliczeniu tej kwoty widniejącej przy tym robi się ona niższa. Faktura ogólnie przyszła do mnie jako jeden plik a zawsze przychodziły 4 załączniki plus wykaz połączeń itd. Dopiero 2 dni temu przesłali kolejne 3 załączenia do faktury osobno. O co chodzi z tą zniżką z tytułu bonifikaty i czemu nagle jej nie ma na fakturze jak przez pare lat była. Nic nie zmieniałam w ostatnim czasie.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Większa kwota na fakturze

Najlepiej jeżeli skontaktujesz się Biurem Obsługi Klienta na czacie w aplikacji Mój Orange lub 510 100 100. Być może podpisałeś umowę z jakąś promocją lub pisałeś reklamację o której nie pamiętasz i bonifikata była na określony czas lub ewentualnie spozniłeś się z opłatą fv i Ci uciekła jednorazowo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Większa kwota na fakturze

https://www.orange.pl/view/kontakt     skontaktuj się a zapewne się dowiesz dlaczego tak się stało.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2015
  • 5421
  • 183

Większa kwota na fakturze

Umowa się nie skończyła ? Pewnie przeszła na czas nieokreślony, a wtedy kwota jest wyższa. W związku z tym że nie ma już automatycznego przedłużania umowy system bonifikuje z opłaty nie promocyjnej do promocyjnej czyli takiej jak była poprzednio

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Większa kwota na fakturze

 Nie skończyła się bo jakies 5 miesiecy temu zawierałam nową na 2 lata.


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Większa kwota na fakturze

Najlepiej jeżeli skontaktujesz się Biurem Obsługi Klienta na czacie w aplikacji Mój Orange lub 510 100 100. Być może podpisałeś umowę z jakąś promocją lub pisałeś reklamację o której nie pamiętasz i bonifikata była na określony czas lub ewentualnie spozniłeś się z opłatą fv i Ci uciekła jednorazowo.


Zespół Nasz Orange
  • 2928
  • 10896
  • 64

Większa kwota na fakturze

@aleksnoga, jak skończyła się Twoja sprawa? Udało się wyjaśnić skąd ta faktura? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła i oznaczamy jako rozwiązanie?