Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Anulowanie przeniesienia numeru stacjonarnego do Play

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Anulacji przeniesienia numeru do Play

Jeśli masz obecnie umowę terminową - to najbezpieczniejsz wariant to ostatni.

W wariancie na konkretny dzień zapłacisz ew. karę + opłatę za abonament za okres wypowiedzenia.

W wariancie drugim - nie jest sprawdza czy umowa ma lojalkę czy nie, więc jest ryzyko kary.

Wariant trzeci jest bezpieczny - jeśli masz lojalkę, to będzie pierwszy możliwy termin. Jeśli nie masz lojalki - wtedy będzie to najbliższy możliwy termin po wypowiedzeniu nie generujący dodatkowych opłat.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 64
  • 0

Anulacji przeniesienia numeru do Play

Umowa bezterminowa tak jak pisałem  na date nie trzeba patrzeć nawet jak pisze 2024 bo po wejściu w kalkulator ile zapłacę kart jest 0.00 i na infolini/czacie tez potwierdzone brak kary umowa bezterminowa


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Anulacji przeniesienia numeru do Play

To już możesz zdecydować samodzielnie. Ja proponuję mimo wszystko wariant trzeci - niezależnie jak to brzmi.

Radzę też samodzielnie wszystko w odpowiednich przepisach np. w ustawie prawo telekomunikacyjne. A nie wierzyć nieznajomym ludziom w internecie - w szczególności jeśli chcesz wskazywać konkretną datę.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 64
  • 0

Anulacji przeniesienia numeru do Play

Data jak i bezterminowa umowy zostały potwierdzone przez czat i infolinie Orange Wiec chyba wiedza co mówią ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Anulacji przeniesienia numeru do Play

Tak, ale tryb konkretnej daty - to pewien skrót myślowy. Ja proponuję ostatnią opcję, ale decyzję musisz podjąć sam.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5593
  • 22690
  • 188

Anulacji przeniesienia numeru do Play

@Blusik98 

A musisz to robić przez automat? Nie da się wytłumaczyć żywemu człowiekowi o co ci chodzi? Jeśli weźmiesz koniec promocji to bedzesz w punkcie wyjścia...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Anulacji przeniesienia numeru do Play

Orange na klasycznym telefonie stacjonarnym (POTS) ma różne regulaminy i umowy, co też oznacza różne okresy wypowiedzenia. Opcja koniec umowy jest bezpieczna. Jeśli tej umowy terminowej nie ma, minie wypowiedzenie. Nie będzie też płacenia abonamentu tu i tu w jednym czasie.

Tryb konkretnej daty jest dobry wtedy gdy chcesz odejść jak najszybciej, nie patrząc na opłaty. Poza tym to jednomiesięczne oplaty, więc jak abonament był za 50 zł - nie jest to przesadnie dużo.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 64
  • 0

Anulacji przeniesienia numeru do Play

Żywy człowiek na czacie Orange powiedział aby wybrać opcje nr 2 czyli na koniec okresy wypowiedzeni umowy. Wiec pracownicy Orange chyba wiedza co mówią 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5593
  • 22690
  • 188

Anulacji przeniesienia numeru do Play


@Blusik98napisał(-a)

Żywy człowiek na czacie Orange powiedział aby wybrać opcje nr 2 czyli na koniec okresy wypowiedzeni umowy. Wiec pracownicy Orange chyba wiedza co mówią 


Masz rację, bardzo często wiedzą co mówią. Oczywiście oprócz zaznaczenia terminu przeniesienia numeru na koniec okresu wypowiedzenia, trzeba jeszcze rzeczone wypowiedzenie złożyć, bez tego nigdy się ten termin nie ziści.

Kiedy przenosiłem numer też taką opcję miałem wybraną i numer faktycznie płynnie przeskoczył, bez żadnego okresu "przejściowego" - cały czas działał, do północy w jednej sieci i technologii, po północy w drugiej sieci i technologii. YMMV.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Anulacji przeniesienia numeru do Play

Czy coś się zmieniło i przy przenoszeniu stacjonarnego trzeba składać wypowiedzenie?