Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aneks do umowy - punkt 14

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Aneks do umowy - punkt 14

Witam. Proszę o wytłumaczenie punktu 14 w aneksie do umowy.

 

"14. Włączenie usług opisanych powyżej nastąpi najpóźniej z dniem rozpoczęcia najbliższego okresu rozliczeniowego i dostarczenia do Orange Biura Obsługi Klienta niniejszego Aneksu, w sposób wskazany w Regulaminach tych usług lub promocji."

 

Chodzi mi o ten kawałek, który jest pogrubiony. Czy to znaczy, że mam udać się z aneksem do Biura Obsługi Klienta w swoim mieście ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Aneks do umowy - punkt 14


medzik napisał(-a):

Witam. Proszę o wytłumaczenie punktu 14 w aneksie do umowy.

 

"14. Włączenie usług opisanych powyżej nastąpi najpóźniej z dniem rozpoczęcia najbliższego okresu rozliczeniowego i dostarczenia do Orange Biura Obsługi Klienta niniejszego Aneksu, w sposób wskazany w Regulaminach tych usług lub promocji."

 

Chodzi mi o ten kawałek, który jest pogrubiony. Czy to znaczy, że mam udać się z aneksem do Biura Obsługi Klienta w swoim mieście ?


@medzik  zakładam że przedłużyłeś umowę w trybie aneksu, który dostarczył Ci kurier... więc chodzi o moment kiedy firma kurierska dostarczy aneks do Orange...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Aneks do umowy - punkt 14


medzik napisał(-a):

Witam. Proszę o wytłumaczenie punktu 14 w aneksie do umowy.

 

"14. Włączenie usług opisanych powyżej nastąpi najpóźniej z dniem rozpoczęcia najbliższego okresu rozliczeniowego i dostarczenia do Orange Biura Obsługi Klienta niniejszego Aneksu, w sposób wskazany w Regulaminach tych usług lub promocji."

 

Chodzi mi o ten kawałek, który jest pogrubiony. Czy to znaczy, że mam udać się z aneksem do Biura Obsługi Klienta w swoim mieście ?


@medzik  zakładam że przedłużyłeś umowę w trybie aneksu, który dostarczył Ci kurier... więc chodzi o moment kiedy firma kurierska dostarczy aneks do Orange...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38203
  • 1382

Aneks do umowy - punkt 14

To jest związane z tym, że jak podpisujesz umowę w ostatnich dniach okres rozliczeniowego to nie zawsze od najbliższego okres wejdą warunki.

W zależności od kanały sprzedaży robi to kurier/pracownik salonu/przedstawiciel handlowy.

Ty nic nie musisz robić.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 51
  • 0

Aneks do umowy - punkt 14

Dziękuję Panowie.