Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aneks do umowy ale co ze starą umową ?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Aneks do umowy ale co ze starą umową ?

Witam, mam problem że orange zaproponowało mi aneks do umowy wraz z telefonem o dwa lata wcześniej przed końcem starej umowy (abonament) którą mam do 2019 r. BOK twierdzi, że tamta umowa będzie nieważna i dostanę lepsze warunki. Dziś dostałem aneks z telefonem, ale nie ma w nim nic na temat starej umowy i mam obawy, czy nie będę płacił dwóch rachunków. Czy ktoś się orientuje na jakiej zasadzie to działa i mi wytłumaczył na prosty rozum czy to jest możliwe, by anulowali stary abonament (gdzie już dostałem telefon) i faktycznie płacił mniej z nowym telefonem. Z góry pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

4 ODPOW. 4

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aneks do umowy ale co ze starą umową ?

A czy konsultant proponował ci Orange Love ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Aneks do umowy ale co ze starą umową ?

Jaka to promocja/oferta?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Aneks do umowy ale co ze starą umową ?

Na aneksie jest numer telefonu którego dotyczy, jest również data zakończenia aneksu oraz data od kiedy wchodzi w życie. Jeśli chodzi o telefony to jeżeli w pierwszej umowie miałeś raty za telefon to one pozostaną i będziesz płacił również raty za nowy telefon. Natomiast abonament faktycznie może być na nowych warunkach z nowym czase trwania aneksu.Poprzedni jest faktycznie anulowany. Ale żeby coś więcej musisz podać więcej danych typu oferta, jaki plan taryfowy widnieje na aneksie.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Aneks do umowy ale co ze starą umową ?

Czy to jest sam aneks na komórkę czy np.Też jest internet bądź inna usługa ?