Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonamnent wspólny + internet LTE dla domu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Abonamnent wspólny + internet LTE dla domu

Witam,

 

Mam pytanie czy jak będe miał na jednym koncie abonament wspólny na 5 numerów komórkowych za 85zł z teelfonem (85+15+15=115zł) i do tego internet LTE dla domu w opcji za 59,9 +5zł za dodatkowa karte z 60gb mobilnych

 

To czy na tych numerach z abonamnetu wspolnego bede miał do wykorzystania tylko 10 czy 70 GB (10+60gb)??

 

czy naliczy się rabat orange ekstra i bedę płacił :

59,9 + 5 = 65zł za internet

85/2= 42,5 +15+15= 72,5zł za abonamnet wspolny na 5 numerów

 

 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Abonamnent wspólny + internet LTE dla domu

Jeśli umowa jest na tą samą osobę, to wówczas się to powinno skumulować i być dostępne na każdej karcie. Miałem dwa internety i tam transfer się skumulował z obu i był dostępny na obydwu kartach. Nie mam 100% pewności co do Internetu + zwykłych numerów.
Pamiętaj, że w ofercie Internet LTE dla domu możesz ustawić strefę domową, w której jeśli twój główny numer internetu jest w obrębie domu to wówczas masz nielimitowany internet. Pierwsza aktywacja usługi 0zł, każda następna w inne miejsce 12zł jednorazowo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonamnent wspólny + internet LTE dla domu

Tak, to będzie wyglądać.
Tylko dwie uwagi:
- musisz doliczyć do opłat ratę za wybrany telefon
- aby działało od razu współdzielenie, musisz na numerach komórkowcyh w ofercie wspólnej włączyć usługę "nie chce schodków" - bez tego między pakietem z oferty wspólnej a tym z Internet LTE dla domu będą płatne pakiety

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 27
  • 4

Abonamnent wspólny + internet LTE dla domu

Jeśli umowa jest na tą samą osobę, to wówczas się to powinno skumulować i być dostępne na każdej karcie. Miałem dwa internety i tam transfer się skumulował z obu i był dostępny na obydwu kartach. Nie mam 100% pewności co do Internetu + zwykłych numerów.
Pamiętaj, że w ofercie Internet LTE dla domu możesz ustawić strefę domową, w której jeśli twój główny numer internetu jest w obrębie domu to wówczas masz nielimitowany internet. Pierwsza aktywacja usługi 0zł, każda następna w inne miejsce 12zł jednorazowo.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Abonamnent wspólny + internet LTE dla domu

Tak, to będzie wyglądać.
Tylko dwie uwagi:
- musisz doliczyć do opłat ratę za wybrany telefon
- aby działało od razu współdzielenie, musisz na numerach komórkowcyh w ofercie wspólnej włączyć usługę "nie chce schodków" - bez tego między pakietem z oferty wspólnej a tym z Internet LTE dla domu będą płatne pakiety