Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament Wspólny


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Abonament Wspólny

Witam ostatnio podpisywałem uwowe o abonament wspólny, i teraz nie wiem czemu zamaist tego rachunku co mi mówiono czyli to w przybliżeniu 80zł na miesiąc jest na jednym numerze 40zł abonament dotatkowy jakoś tak piszę (drugi numer dopiero przejdzie mi do orange za 2 dni a trzeci za 20dni i niewiem czy ten rachunek jest tym spowodowany i że jak juz wszystkie te numery przejdą do orange to dopiero wtedy rachunek będzie taki jak miał być czyli to w przybliżeniu 80zł ?)

5 ODPOW. 5

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 2

Abonament Wspólny

Smart Plan Dodatkowy bez aktywnego na tym samym koncie abonenckim Smart Planu Głównego kosztuje 40zł - musisz sprawdzić swoje umowy i zobacz, który z numerów przenoszonych będzie aktywowany jako "główny".


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Abonament Wspólny

I co wtedy kiedy znajdę ten numer główny ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38256
  • 1382

Abonament Wspólny

Jeśli są na wspólnym rachunku, powinien być odliczony rabat na drugiej stronie.
Jeśli nie ma, to złóż reklamację.

Jeśli numer główny jest na innym rachunku niż dodatkowe, zleć połączenie kont.

Ew. skontaktuj się z BOK bo na forum nikt nie ma szczegółowych danych.
Podejrzewam, że masz aktywowane numery dodatkowe a do przenoszenia numeru głównego jeszcze nie doszło. Sugerowałbym sprawdzenie jaki masz wariant promocji i ew. kontakt z BOK.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Abonament Wspólny

A jak skontaktować sie z BOK jestem nowy i nie wiem zabardzo 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32693
  • 38256
  • 1382

Abonament Wspólny

Kilka sposobów:
1) pobierz aplikację Mój Orange na swój telefon, zaloguj się -wtedy masz opcje połączenia za darmo
2) stukaj numer 510100100
3) na mój Orange dostępny jest czat w dni robocze (zakładka Mój Orange/Obsługa/Zgłoś sprawę)