Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu

Jak sprawdzić zużycie limitu 150 GB? Jak się zaloguję do Mój Orange, jest tylko zużycie limitu 60 GB.

8 ODPOW. 8

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Internet LTE dla domu

A ja mam inny problem. Mianowicie nie wyznaczyłem jeszcze strefy domowej a pobiera mi pakiet danych z tych 150 GB, czy to normalne??


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu

Orange przydziela strefę domową automatycznie. Ja podłączyłem się wieczorem, a rano otrzymałem SMS, że ustalono automatycznie moją strefę domową. Współrzędne z SMSa wskazują, że moja strefa domowa znajduje się pod Kaliningradem w Rosji. Ale działa. SMS został wysłany na kartę SIM internetu dla domu. Na ogół można go odczytać z modemu (routera).

Wiem już, jak odczytać zużycie 150 GB. Trzeba po zalogowaniu do Mój Orange, kliknąć "Mój orange", a nie "Bieżące wykorzystanie". Wyświetli się wszystko co na bieżące wykorzystanie + wykorzystanie 150 GB.

Anonim

Nie dotyczy

Internet LTE dla domu

@witjur to ładnną masz strefę domową 🙂 Najważniejsze że działa 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE dla domu

@witjur, to działa o ile pierwsze połączenie jest po sieci 2G/3G/4G. 

Jeśli po CDMA to niestety nie zadziała.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu

Z tym wyświetlaniem zużycia 150 GB nie jest tak dobrze. Czasami pokazuje z opóźnieniem doby. Np. wczorajsze zużycie pokazało mi dopiero dzisiaj ok. godz. 11. Trzeba więc uważać, żeby nie przekroczyć limitu. Ja będę zawsze na początku miesiąca rozliczeniowego zerował transfery w routerze i na nim sprawdzał zużycie.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu

To o co chodzi z tym podwojnym limitem ? Z 60 GB pozostało mi nie całe 55 GB a z transferu 150 GB ok 141 GB wiec jak to odczytywac ? Od czego to zalezy ? SMS o wspolrzednych przyszedl mi , z internetu korzystam tylko z miejsca zamieszkania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE dla domu

Przyczyn może być kilka:

1) masz źle ustawioną strefę lub jesteś na styku stacji bazowych (tu potrzebny kontakt z BOK)

2) korzystasz jednak poza strefą

3) na wspólnym rachunku masz inne usługi, które mogą współdzielić pakiet 60GB zgodnie z odpowiednimi zasadami


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Internet LTE dla domu

Może być też tak, że te 5 GB z 60 zużyłaś, zanim ustanowiono strefę domową. Ja też korzystam z internetu tylko w strefie domowej i też mi odlicza z limitu 60 GB. Jednak są to niewielkie ilości, przez 10 dni odliczyło mi 700 MB. W sumie to dobrze, bo nie odlicza tego od 150 GB. Jednak świadczy to, że Orange ma bałagan.