Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament Orange: LTE a 5G


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Abonament Orange: LTE a 5G

Znalazłem taką antenę kierunkową na Allegro https://allegro.pl/oferta/mocna-antena-kierunkowa-dvb-t2-mux8-filtr-lte-4k-12314084852

 

Napisałeś że potrzeba do anteny kierunkowej odpowiedni router. Jaki router potrzeba do tej anteny której linka podałem w tym poście?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Abonament Orange: LTE a 5G

@Mefistofeles to jest antena telewizyjna. Nie nadaje się do internetu mobilnego.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53540
  • 622

Abonament Orange: LTE a 5G

@Mefistofeles Wyjaśnię, że jeśli mówimy o antenie jako o elemencie pomocniczym przy polepszaniu zasięgu, to wyjaśnię, że to się stosuje TYLKO przy odbiorze netu za pomocą routera "stacjonarnego"- taki dołączany do zasilania 230V z siecią wifi i wyjściami ethernetowymi. Są to konkretne anteny kompatybilne z LTE (nawet z 5G) i routerem.

Wtedy zamiast korzystać z anten wewnętrznym wbudowanych w modem LTE/router wykorzystujemy dodatkowo anteny zewnętrzne, które mogą poprawić zasięg, ale mogą i nie polepszyć transferu (zależy to od obciążenia BTS-a)

Do poprawienia zasięgu na spoartfonie nie ma dostępnych (legalnych) rozwiązań dla klientów indywidualnych. Biznesowi mogą wystąpić i mikrorepeatery, które i tak montuje operator, a więc będzie drogo...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 24
  • 0

Abonament Orange: LTE a 5G

Coś wymyślę. Wiem muszę się liczyć z kosztami. Wydaje mi się że temat został całkowicie wyczerpany. Dziękuję pięknie za wasze odpowiedzi.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 527
  • 1899
  • 13

Abonament Orange: LTE a 5G

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na ten temat to polecam forum bez-kabli , masz tam speców od anten i routerów.