Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

800 zł za transfer danych!

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

800 zł za transfer danych!

To w tym numerze masz hamulce bezpieczeństwa na internet w kraju. A może jakieś serwisy premium ktoś oglądał?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

800 zł za transfer danych!

Nie. Pytałem na infolinii i to wszystko jest przez ten transfer danych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

800 zł za transfer danych!

To jest bardzo wyjątkowa sytuacja. W tym planie masz ileś GB w abonamencie. A potem masz bezpłatnie lejek albo płatne pakiety GB za kilkadziesiąt złotych maksymalnie. A nie za 800 zł.
Coś to podejrzane... na infolinii nic więcej Ci nie powiedziano dlaczego?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

800 zł za transfer danych!

Nie, tylko to że z numeru (z którego dzwoniłem na infolinie) wzięła się ta kosmiczna suma, przez internet. Naprawdę nie wiem dlaczego to tak się stało...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

800 zł za transfer danych!

Dla mnie to bug. Warto złożyć reklamację. Ew. inne przyczyny to transmisje premium czy roaming. Poza tym sprawdź na mój Orange czy nadal w bieżącym okresie są takie wysokie opłaty. Bo może nadal coś się nalicza źle? Kurcze, że ktoś Cię byle jak potraktował na infolinii. Spróbuj może dowiedzieć się więcej przez czat lub infolinię (bo na reklamację się czeka).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

800 zł za transfer danych!

W takim razie zadzwoniłbym na infolinię w celu dowiedzenia się czegoś więcej, tylko o co musiałbym konkretnie zapytać?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

800 zł za transfer danych!

Spytaj się o trzy rzeczy:
1) czemu internet tyle kosztuje? powinien być hamulec na opłaty za internet w tym planie
2) pisałeś że rachunek był na 800 zł, spytaj się dodatkowo czy po wystawieniu rachunku nadal masz wysokie opłaty za internet w bieżącym okresie rozliczeniowym?
3) czy masz poprawnie podpięty pakiet na internet?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

800 zł za transfer danych!

Zadzwoniłem. Okazało się że od x dnia do y dnia na ten numer na ktory zostala naliczona opłata, numer nie posiadał żadnego pakietu, i stąd taka kwota. Zgłoszenie trafiło do działu reklamacji. Jak Pan myśli, Dział reklamacji uzna mi to zgłoszenie i nie będzie konieczne by płacić tą kosmiczną kwotę za ten nieszczęsny internet? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

800 zł za transfer danych!

Tak, to błąd techniczny.

A teraz jest na pewno ok?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

800 zł za transfer danych!

Ale co czy jest ok? Przepraszam że pytam, ale jakoś wieczorem nie umiem czytać ze zrozumieniem Emotikon: LOL