Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

Witam Wszystkich

 

Niewiemy co zrobić zabrakło nam już pomysłów w kwietniu podpisywaliśmy z narzeczoną nową umowę na internet w ofercie Orange Love i dodatkowo jeden z naszych numerów komórkowych dostał aneks na lepszych warunkach z tym że we  wcześniejszej ofercie miałem normalnie pakiet danych i na nowej ofercie również miał by pakiet 10gb miesięcznie po rozmowach z konsultantami i w salonie i na infolini (ponieważ numer komórkowych był aneksowany przez Pana z infolinii) nikt niestety nie poinformował nas że wszystkie pakiety zostały mi odcięte przed przyjazdem kuriera z nową umową co skutkowało tym że przez 2 dni za 800mb danych naliczyło rachunek 4400~ zł !!! Jesteśmy w szoku Pani z infolinii wysłała w naszym imieniu reklamację twierdząc że takie rzeczy się zdarzają co trochę nas uspokoiło ale dziś dział reklamacji odpisał że nie została ona uznana twierdząc że wszystko jest w porządku.

 

Kurcze ja rozumiem że coś takiego może się zdarzyć ale ludzie nie na takie kwoty ! oba numery mamy już w Orange od mniej więcej 10 lat ale jesteśmy w szoku że ktoś patrząc w naszą reklamację widząc taką kwotę nie zobaczył w tym nic dziwnego ?! 2018rok większośc usług jest nielimitowana bądź zpakietowana a tu nagle osoba prywatna płacąca normalnie co miesiąc rachunek w granicach 40 zł nabija 4400 w dwa dni i nikt nie widzi w tym nic dziwnego co jest nie tak z tą firmą. 

 

Może ktoś może coś doradzic bo kwota jest mocno zaporowa i poważnie się zastanawiamy nad tym wszystkim.

 

Z góry dziękuje 

Pozdrawiam

Piotr

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

A wcześniej miałeś ofertę wspólną?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

Wcześniej usługi 2 numerów były połączone w pakiecie Rodzina. Zaś jeszcze przed tym pakietem miałem pakiet z internetem jeszcze z ofert tych zwierzaków (delfin itp.).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

No i właśnie. Jeśli jest numer dodatkowy bez głównego, to internet jest płatny wg cennika i sporo kosztuje.

A jak przedłużyłeś umowę? Salon/infolinia?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

Gdybyśmy dostali taką informację w salonie bądź na infolini chętnie zostawił bym telefon w domu na te kilka dni (mam jeszcze służbowy) i nie było by problemu. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

Ten numer na który nabity jest rachunek był przedłużony przez infolinie (dział utrzymania klienta) przez kuriera.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

To rozmowa jest nagrywana. Pytanie czy może to przejście na Love nie spowodowało tej sytuacji. A jeszcze mam pytanie czy na ten numer został wysłany sms że wszystko będzie płatne wg cennika?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

No właśnie nie dostałem takiej informacji. Sytuacja wydaje mi się mega nie do pomyślenia...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38313
  • 1382

4400 zł do zapłaty po podpisaniu nowej umowy.

Co można zrobić to złożyć odwołanie. Ale trzeba je dobrze sformułować. Przedstawić chronologicznie co się działo i powołać na brak informacji w tym zakresie co do rozliczenia bez pakietu.