Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

1260 zł za sms premium

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

1260 zł za sms premium

mf286 zte; chyba nie ma


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

1260 zł za sms premium

@Oczekiwaczto jest szansa, że jakiś wirus albo włam zgłoś i czekaj aż technicy orange to sprawdzą


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

1260 zł za sms premium

sprawdzali i mówią, że to ja wysłałem XD na nich


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

1260 zł za sms premium


@Oczekiwacznapisał(-a)

sprawdzali i mówią, że to ja wysłałem XD na nich


To masz dwa wyjścia idz zaplac fakture albo posluchaj co Ci piszemy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12976
  • 53272
  • 619

1260 zł za sms premium

@Oczekiwacz pozostaje tylko log z BTS tej karty o tej godzinie...ale to musisz załatwić z operatorem.. jeszcze powiedzcie to za nr SMS płatny?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 97
  • 3

1260 zł za sms premium


@agat13napisał(-a)

@Oczekiwacz pozostaje tylko log z BTS tej karty o tej godzinie...ale to musisz załatwić z operatorem.. jeszcze powiedzcie to za nr SMS płatny?


Tego akurat operator jest pewny i co to zmieni? @Oczekiwacz Oczekiwacz raczej powinien się uzbroić w cierpliwosc i przeanalizowac co albo kto mógłbyć tego prowoderem że mu rachunek strzelił prawie pod średnią krajową.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 40
  • 0

1260 zł za sms premium

@agat13 znaczy to dokładnie 43 smsy premium każdy po 30,75 za płatność na stronie "taniecoinsy.pl" o której nigdy nie słyszałem


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12976
  • 53272
  • 619

1260 zł za sms premium

To teraz sprawdź czy z tego modemu możesz wysyłać smsy po zalogowaniu do niego przez wi-fi. Czy hasło do routera masz fabryczne i czy zasięg wychodzi poza dom/ mieszkanie? Czy ktoś zna hasło do wifi?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

1260 zł za sms premium

@Oczekiwacz kilka lat temu miałem identyczną sytuację, tylko z T-Mobile.

Okazało się, że wystarczy być połączony z routerem i przez przypadek wejść na stronę internetową z reklamą push wap. Nawet nie trzeba logować się na router z daną kartą SIM. Połączenie wystarczy i SMS-y lecą. Jakoś jest to tak skonfigurowane, że nie wiadomo w którym momencie użytkownik aktywował. Wystarczy kliknąć na spreparowaną reklamę, stronę niechcący i już gotowe.

Mi operator nie uznał reklamacji, trzeba było zapłacić.

 

Zabezpieczenie przed takimi nieuczciwymi praktykami to założenie blokad premium, blokad rodzicielskich oto na numer. 

Teraz tylko reklamacja z prośbą o umorzenie całości albo przynajmniej częściowe, albo sąd.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

1260 zł za sms premium

A to na pewno są smsy premium a nie usługi elektroniczne?