Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Pablo5 @ketrasaArtur @slav72 dziękuję za pomoc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19442
  • 56237
  • 763

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Login451 przekaż, jak dalej się potoczyła sytuacja z umowami. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2659
  • 10940
  • 103

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

Przekaz jak została rozwiązana Twoja sprawa. Nie ma za co. Służymy pomocą. Polecamy się na przyszłość.

Pozdrawiamy 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14037
  • 57739
  • 697

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Login451  usługa niezainstalowana nie może wprowadzać w życie umowy, nawet podpisanej. Masz więc aktywną tylko jedną, bo druga się po prostu jeszcze nie anulowała. Opłaty zostaną wyrównane i zbonifikowane ( jeśli zostałeś obciążony za umowę na ftth) 

Reklamuj jak doradzili koledzy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6085
  • 24901
  • 210

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty


@Login451napisał(-a)

...

teraz mam 2 umowy Orange LOVE zamiast 1, a Orange wysyła mi rachunki za obie.

...


What bills? Do you mean you got two invoices or that these "bills" are just the predictions of future charges seen through the portal ("Mój Orange")?

I suspect the actual invoices will be correct, the portal is a mess and can be largely ignored in problematic cases like yours.

But by all means, keep the pressure, try to get to the bottom of this.

Unfortunately this forum is only capable of providing self-help-type advises, we do not have access to your account and hence can't really help.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Pablo5 @ketrasaArtur 

Jeden z 3 numerów telefonów właśnie zniknął ze strony Orange, właśnie teraz, gdy przeglądałem umowy.

 

Widziałem też, że data podpisania umowy na internet mobilny to dzień w którym zadzwonili, więc chyba podpisałem telefonicznie i będę mógł odstąpić w ciągu 14 dni. Powtarzali mi, że nie mogę odwołać, więc nie jestem pewien, ale zadzwonię do nich jutro rano i zapytam o to.

 

Reklamacja też jest w drodze.

 

Będę Cię informować na bieżąco 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6085
  • 24901
  • 210

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Login451 

If I were you I would try to contact English speaking representative. The translation, while very good generally, is misleading at places. Orange does not use email for contact with customers (one of your posts suggested you thanked for email address - out of the blue).

I strongly suspect that you currently have one valid contract for mobile internet only. Do not try to break this contract. If you do, you will pay a fine which is equal to the value of the contract, IMHO. Unless of course it is possible to withdraw from the contract without fines (the mentioned earlier 14-days period for remote contracts). But I doubt it is applicable here.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@j131 

Miałem na myśli fakturę, którą otrzymałem e-mailem.

Były na niej 3 numery telefonów, jeden był do "Orange Love Plan Komorkowy" za 30 zł, ale ten numer zniknął mi z listy umów dzisiaj wieczorem, więc może zaczynają rozwiązywać tę część sprawy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6085
  • 24901
  • 210

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Login451 

Well, if it is an official invoice, then your action should be to file an invoice compliant - as you did. Besides the three numbers, is there anything suspicious on the invoice (singular invoice or two invoices?), suggesting that you do have in fact two contracts for internet access (fiber and mobile)? Perhaps you got maneuvered into signing another contract for regular mobile services. It is hard to tell without seeing what you signed (and the invoice).


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@j131 

The 2 salesmen I saw at the Orange stores spoke perfect English, but they didn't give me any paper copy of what I signed, so I don't really trust them. The second one also said he would solve my problem, but the next day, a very helpful English speaking customer service person told me what the salesperson promised was not possible. He told me to file a complaint, so I guess this is what I should do.